Pridať inzerát

Technik údržby - elektrikár

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bartošova Lehôtka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacNástupný plat je 1300EUR, počas skúšobnej doby sa prehodnotí a zvýši na základe preukázaných skúseností a výsledkov + 13. a 14. plat alebo mesačné odmeny do výšky 150Eur.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Manuálna zručnosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok je vstupenka k Vášmu novému zamestnaniu.**

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Technika údržby, ktorý vie riešiť aj elektrikárske záležitosti.

Našim klientom je významná slovenská potravinárska spoločnosť, patriaca vo svojom obore medzi top spoločnosti na Slovensku, ktorá za 28 rokov od svojho založenia vybudovala renomovanú značku a denne prináša na trhy Slovenska kvalitné a neustále inovované produkty.

Cieľom práce Technika údržby je bezporuchová, hospodárna a bezpečná prevádzka zverených výrobných zariadení a výkon preventívnych činností pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti technických a výrobných zariadení v priestoroch haly a budovy.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

- pravidelná údržba strojov a zariadení podľa plánov údržby
- vykonávanie preventívnych a bežných opráv strojov a elektrotechnických zariadení
- výmena náhradných dielov po samostatnom zvážení
- odstraňovanie drobných prevádzkových porúch a revíznych závad v celej výrobnej hale
- vedenie technickej a prevádzkovej dokumentácie
- zodpovednosť za zverené náradie a jeho správa
- udržiavanie náradia v čistote a poriadku

Hľadáme človeka so skúsenosťami, serióznym prístupom k práci a pracovným povinnostiam, ktorému nechýba snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu. Tímového hráča, ktorý vie spolupracovať aj s kolegami a pomáhať v prípade potreby. Oceňujeme ochotu učiť sa nové veci a vzdelávať sa.

*Práca sa vykonáva na 1 zmenu v čase od 6:00 do 14:30.
Okrem toho bude mať aj tzv. Pohotovosť (keďže výroba prebieha v dvojzmennej prevádzke, v čase poruchy aj počas nočnej služby je na telefóne, je mobilný, vie prísť a riešiť vzniknutú situáciu), k čomu bude mať pridelené služobné auto.*

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, aj celým vybavením výrobnej haly.

• práca v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu
• motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon (fix
+ pohyblivá zložka mzdy)
• sociálny program a ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom
pohovore u klienta
• príležitosť pre kariérny rast a prehĺbenie skúseností v potravinárskom segmente
• priestor pre kreativitu
• možnosť odborného vzdelávania

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient je lídrom v oblasti potravinárstva, má ambíciu neustále rásť a prinášať na trh nové, kvalitné produkty. Dlhoročné pôsobenie spoločnosti na trhu je zárukou stability. V rámci Slovenska má momentálne 9 výrobných závodov, sídli v Prievidzi. Spoločnosť je súčasťou silného holdingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vhodný kandidát je pracovitá, systematicky fungujúca, rozvážna osobnosť. Schopný začleniť sa do kolektívu, pre ktorého dodržiavanie noriem a postupov je samozrejmosť. Ocenená bude u neho aj samostatnosť, dochvíľnosť a efektívne využívanie času.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov