Pridať inzerát

Servisný technik

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda bude závisieť od praxe a skúseností kandidáta. Mesačné odmeny od prvého dňa nástupu. Nástupný plat 1000 - 1100 € + mesačné odmeny. Celkový hrubý ročný príjem na pozícii je 18 000 - 25 000€.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov, zaoberá sa predajom geodetických a oftalmologických prístrojov, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu skúseného Servisného technika. Firma svojim klientom poskytuje kompletné servisné a poradenské služby, technickú asistenciu na vysokej úrovni. Ide o rodinnú firmu s príjemným pracovným prostredím. Ponúka prácu v stabilnom tíme bez fluktuácie.

Môžete sa stať súčasťou špičkového tímu odborníkov a profesionálne rásť. Na tejto pozícii si vieme predstaviť aj juniorného kandidáta, ktorému spoločnosť ponúka zaškolenie a podporu zo strany kolegov. Pomôže Vám pri náročnej adaptácii, poskytne čas a podmienky, aby ste sa mohli stať samostatným Servisným technikom. Výhodou je elektrotechnické vzdelanie, chuť pracovať a záujem o techniku.

Prevažnú časť práce tvoria aktivity:

· Spolupráca a aktívna účasť na činnosti servisného oddelenia, vykonávanie servisných, záručných a pozáručných opráv. Práca je vykonávaná na servisnom stredisku v Banskej Bystrici alebo u zákazníka (cestovanie po celom Slovensku),
· Inštalácia nových prístrojov a ich servis,
· Zaškolenie personálu na obsluhu prístrojov,
· Riešenie prevádzkových problémov a odstraňovanie závad,
· Príprava a aktívna účasť na výstavách, kongresoch, školeniach.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta so skúsenosťami, ale aj juniora s elektrotechnickým vzdelaním, ktorý:

· má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný,
· vlastní oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21 v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z.,
· bavia ho inštalácie aj opravy,
· teší ho dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie,
· ovláda anglický jazyk aspoň na úrovni porozumenia písaného textu.

· zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom školení (doma i v zahraničí),
· pridelené auto na vykonávanie servisných úkonov. Po dohode a splnení cieľov aj na súkromné účely,
· notebook, mobilný telefón,
· výhody rodinnej firmy a priateľského prostredia,
· výučba anglického jazyka,
· team-buildingové aktivity,
· firemné oblečenie
· 13, 14 plat,
· ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite nám svoj životopis. Za všetky reakcie vopred ďakujeme. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2 kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je rodinná firma pôsobiaca v oblasti predaja geodetických a oftalmologických prístrojov. Pracuje s najlepšími značkami na svetovom trhu. Poskytuje kompletné servisné a poradenské služby, technickú asistenciu na vysokej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, zdravotnícka technika, elektrotechnik §21, vyhláška č.508/2009 Z.Z.,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodným kandidátom je spoľahlivá, rozvážna a manuálne zručná osobnosť, schopná komunikovať s akýmkoľvek typom klienta. Ocenené budú Vaše odborné skúsenosti, ale aj schopnosť reprezentovať firmu, plniť sľuby a zanechávať za sebou vizitku kvalitne zrealizovanej práce. Vašim nadriadeným bude vedúci servisu. Zaškolenie a potrebnú podporu Vám poskytnú služobne starší kolegovia.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov