Pridať inzerát

Projektový manažér realizácie stavieb

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 5 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta a typu dohodnutej spolupráce. Mzda je predmetom dohody a môže byť aj vyššia. Bližšie informácie dostanete na pohovore.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Projektový manažér realizácie stavieb pre stavebný projekt v banskobystrickom regióne.

Projekt realizuje nadnárodná spoločnosť, ktorá je poskytovateľom inžinierskych a stavebných riešení pre energetický priemysel. Spoločnosť dlhodobo prináša komplexné riešenia a inovácie pre energetické projekty na celom svete.
V banskobystrickom regióne realizuje stavebný projekt v oblasti biochemického priemyslu.

Môžete sa stať súčasťou špičkového tímu odborníkov, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdí. Zároveň získate záujímavú pracovnú skúsenosť, ktorou sa budete môcť prezentovať pri Vašich ďalších pracovných príležitostiach.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má praktické skúsenosti na obdobnej pozícii alebo kandidáta ktorý realizoval civilné stavby a vykonával funkciu stavebného dozoru. Predpokladané trvanie kontraktu je minimálne 1 rok. Plánovaný je aj ďalší projekt na Slovensku so začiatkom stavby v roku 2023.

Hlavnou náplňou práce je zabezpečiť realizáciu priebehu stavebného projektu pri dodržaní ekonomických, technických a časových parametrov. Projekt realizuje skúsený manažérsky tím a Projektový manažér je jeho dôležitou súčasťou.

Kľúčové činnosti a zodpovednosti vybraného kandidáta:
• dohľad nad činnosťami v oblasti stavebných prác,
• koordinácia subdodávateľov stavebných prác - kontrola kvality prác, kontrola nákladov, kontrola dodržiavania časového harmonogramu,
• dodržiavanie požiadaviek BOZP,
• poskytovanie požadovanej dokumentácie,
• spolupráca s inžiniermi a inými špecialistami,
• zodpovednosť za plynulý chod stavebných prác.

- práca v tíme z medzinárodného prostredia,
- podpora v rámci profesionálneho a osobného rastu,
- výborný kolektív,
- možnosť vlastnej sebarealizácie,
- kompenzácia nákladov na ubytovanie v plnej výške,
- kompenzácia dopravných nákladov v plnej výške,
- kontrakt je možné riešiť aj obchodnou zmluvou na živnosť alebo s.r.o.

Ďakujeme za Váš záujem o túto pozíciu a prosíme o zaslanie životopisu a bližších informácií o Vás.
Do výberového konania zaradíme iba kandidátov, ktorí budú mať v životopise uvedené stavby, na ktorých pracovali, aby bolo možné posúdiť ich skúsenosti.
Výberové konanie bude prebiehať osobne alebo online. O výsledku budeme informovať všetkých záujemcov o pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť, ktorá podniká v inžiniersko - dodávateľských službách v oblasti spracovania ropy a plynu, v chemickom a energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, stavebný dozor, projektový manažment v oblasti stavebníctva.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidáta, ktorý spĺňa nasledovné kritériá:
- má minimálne 3 roky skúseností s výstavbou priemyselných alebo civilných stavieb,
- má skúseností s vedením projektov,
- výhodou je osvedčenie stavebného dozoru,
- ovládanie angličtiny slovom a písmom (aspoň na úrovni B2).

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov