Pridať inzerát

Construction manager - stavbyvedúci

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 000 - 15 000 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta a typu dohodnutej spolupráce (pracovná zmluva, živnosť). Podrobnosti obchodnej spolupráce na živnosť alebo s.r.o. budú dohodnuté priamo s našim klientom, bližšie informácie dostanete na pohovore.
  • Termín nástupu: asap/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Construction manager - stavbyvedúci pre stavebný projekt v banskobystrickom regióne.
Projekt realizuje nadnárodná spoločnosť v oblasti chemického priemyslu.

Kľúčové činnosti a zodpovednosti vybraného kandidáta budú:
- zodpovedá za koordináciu všetkých činností na stavbe a riadenie všetkých stavebných prác v súlade s projektom, plánom a rozpočtom
- riadi celý stavebný tím - cca 25 zamestnancov
- zastupuje spoločnosť pri jednaní so subdodávateľmi spolu s príslušnými členmi tímu a koordinuje a kontroluje činnosti vykonávané subdodávateľmi
- zastupuje spoločnosť pri jednaní s príslušnými úradmi
- zodpovedá za oblasť BOZP, PO a enviroment

Predpokladané trvanie kontraktu je minimálne 1,5 roka.
Možnosť spolupráce aj na iných projektoch nášho klienta v budúcnosti.
Plánovaný je ďalší projekt na Slovensku s plánovaným začiatkom stavby 2023, na ktorý tiež hľadáme kandidáta.

- kontrakt je možné riešiť aj obchodnou zmluvou na živnosť alebo s.r.o.
- práca v medzinárodnom prostredí
- v budúcnosti možnosť práce na iných projektoch koncernu, aj medzinárodných
- úhrada ubytovania
- úhrada dopravných nákladov

Ďakujeme za Váš záujem o túto pozíciu a prosíme o zaslanie životopisu a bližších informácií o Vás.
Do výberového konania zaradíme iba kandidátov, ktorí budú mať v životopise uvedené stavby, na ktorých pracovali, aby bolo možné posúdiť ich skúsenosti.
Prosíme aj o doplnenie preferovaného kontraktu - pracovný pomer alebo fakturácia.
Výberové konanie bude prebiehať online alebo osobne. O výsledku budeme informovať všetkých záujemcov o pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť, ktorá podniká v inžiniersko- dodávateľských službách v oblasti spracovania ropy a plynu, v chemickom a energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov ako stavbyvedúci

Počet rokov praxe

8

Hľadáme kandidáta, ktorý spĺňa nasledovné kritériá:
- minimálne 8 rokov skúseností s výstavbou priemyselných stavieb
- z toho minimálne 5 rokov skúsenosť v pozícii manažéra stavby
- uprednostnení budú kandidáti z oblasti chemického, petrochemického priemyslu, výstavby jadrových elektrární, elektrární, stavieb z oblasti biotechnológie
- ovládanie angličtiny slovom a písmom podmienkou

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov