Pridať inzerát

Vedúci / majster výroby

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy sa vypláca v závislosti od plnenia stanovených výrobných plánov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Ste technicky zdatní a radi prijímate nové výzvy?**
**Máte otvorenú myseľ a teší Vás viesť a motivovať svoj tím?**

*Pokiaľ máte skúsenosť s plánovaním výroby, viete aj anglicky - nie je to podmienka, táto pozícia môže byť práve pre Vás!*

Ponúkame Vám zaujímavú pracovnú príležitosť stať sa "Vedúci / majster výroby" v stabilnej spoločnosti s miestom výkonu v Ružomberku.

Našim klientom je dlhodobo stabilná výrobná spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na slovenskom trhu v oblasti elektrotechnického priemyslu. Pričom až 70% svojej produkcie exportuje na zahraničné trhy.

Práca sa vykonáva na jednu smenu. Hlavnou úlohou majstra výroby je viesť, plánovať a koordinovať prácu prideleného tímu cca15-20 ľudí s cieľom zabezpečiť plnenie výrobného plánu v požadovanom čase a kvalite.

Medzi typické činnosti na uvedenej pozícii patrí:

• plánovanie a organizovanie práce operátorov na pridelenom úseku výroby
• kontrola dodržiavania pracovných a technologických postupov
• dohliadanie na objemové a termínové plnenie výrobných plánov
• operatívne riešenie problémov na pridelenom úseku výroby
• úzka spolupráca s ostatnými časťami výroby
• zaškoľovanie operátorov
• práca v informačnom systéme
• kontrola dochádzky a evidencia výkonov

Hľadáme človeka so skúsenosťami vo výrobe (výrobné systémy 5S, buffer stocks,....), ktorý vie prácu nielen organizovať, plánovať a kontrolovať, ale v prípade potreby vie priložiť ruku k dielu, pomôcť tímu a vybudovať si tak prirodzenú autoritu. Má proaktívny prístup k práci, vie prijímať rozhodnutia a prináša nové riešenia.

Vhodným kandidátom môže byť aj človek, ktorý má vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti elektrotechniky a nebojí sa viesť tím ľudí.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaškolením na pracovisku, v rámci ktorého sa zoznámi so strojovým vybavením a jednotlivými úsekmi výroby.

• práca v mladom kolektíve
• práca na jednu smenu
• koncoročné odmeny
• sociálny fond (príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životnom jubileu)
• variabilná zložka mzdy v závislosti od plnenia stanovených výrobných plánov
• možnosť zárobku navyše (práca na doma)
• práca v teple
• Multisport karta

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta. O výsledku výberového procesu informujeme všetkých kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je stabilná výrobná spoločnosť so zahraničným kapitálom, ktorá na slovenskom trhu pôsobí viac ako 20 rokov v oblasti elektrotechnického priemyslu. Zaoberá sa výrobou káblových zväzkov, LED svetiel a montážou elektro-rozvodní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť a iniciatíva
• technické vzdelanie
• proaktívny prístup
• všeobecná technická zručnosť
• čítanie výkresovej dokumentácie je samozrejmosťou
• znalosť s obsluhou PC
• motivácia na sebe pracovať

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov