Pridať inzerát

IT Manager

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacMzda je predmetom partnerskej dohody a môže byť vyššia ako uvedená v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď | dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu IT Manager - Databázový špecialista.

***Práca je momentálne vykonáva kombináciou remote / office, pričom office si viete zvoliť podľa preferencií z miest BA, BB, TT, ZA,PK,SM alebo KE. Pomer remote a office je o vzájomnej dohode***

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových a aplikačných riešení určených hlavne pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Na tejto pozícii budete ako IT Manager mať za úlohu plánovanie a organizovanie vášho tímu databázových programátorov/administrátorov. Budete im zadávať úlohy a komunikovať s projektovým/SLA manažérom. Komunikovať budete rovnako aj vedúcimi ostatných tímov analytikov, architektov, programátorov, testerov, systémových administrátorov a aplikačnej podpory.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii bude patriť:
- Inštalácia, konfigurácia databázový produktov (preferované PostgreSQL, Oracle alebo
MSSQL)
- Návrh a vývoj fyzického dátového modelu
- Vývoj databázovej vrstvy aplikácií (procedúry, funkcie)
- Import/export dát
- Aktívna spolupráca s vývojárskym tímom pri vývoji a nasadzovaní vyvinutých software
aplikácii
- Zdokonaľovanie a rozvoj nástrojov na automatizovanú konfiguráciu, deployment aplikácií a infraštruktúr
- Navrhovať a aktualizovať prevádzkovú technickú dokumentáciu databázovej infraštruktúry
- Diagnostikovať, analyzovať a riešiť vzniknuté problémy

Požadované technologické znalosti:
- SQL
- Oracle
- MSSQL
- PostgreSQL - výhodou
- NoSQL - výhodou
- Windows server
- základné znalosti
- windows cluster, HyperV - výhodou
- Powershell, bash - výhodou
- znalosť virtualizačných technológii Vmware, HyperV
- inštalácia DB produktov vo virtuálnom prostredí
- znalosť sieťových technológií z pohľadu inštalácie a konfigurácie DB produktov
- Znalosť analytických nástrojov – napr. EA, SCA
- Práca s VisualStudiom
- Práca so SourceControl (Azure DevOps, Git, ...)
- Technologické znalosti a zručnosti, ktoré sú výhodou:
- Microsoft Project
- znalosť Linux – Oracle Linux, CentOS, Ubuntu Server - inštalácia, správa
- znalosť/certifikácia Oracle, MSSQL, PostgreSQL

prístup k najnovším technológiám,
možnosť odborného rastu,
výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
flexibilná pracovná doba,
ďalšie benefity budú vybranému kandidátovi predstavené na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových riešení určených ako pre súkromné spoločnosti, tak aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Počet rokov praxe

5

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov