Pridať inzerát

Senior materiálový inžinier - odborník na hliník

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta + 13. plat
  • Termín nástupu: Ihneď/Podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je významná zahraničná spoločnosť s výrobným závodom na strednom Slovensku, hľadáme zručného materiálového inžiniera. Ak máte chuť sa ďalej posúvať a vzdelávať sa vo svojom odbore vo vysoko kvalifikovanom tíme, ste pre nás ten správny kandidát.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý je zručný, má technické myslenie a rozumie technológii tepelného spracovania. Vie šikovne komunikovať nielen slovensky, ale aj anglicky a nebojí sa nových výziev, ktoré mu prinesú ďalšie cenné skúsenosti. Vie pracovať samostatne, ale aj v tíme a má výborné organizačné zručnosti, aby všetko fungovalo tak, ako má.

Budete sa podieľať na vývoji a zlepšovaní systémov a procesov na Vašom oddelení. Súčasťou Vašej práce bude aj riešenie problémov s využívaním rôznych nástrojov kvality.

Čo bude Vašou náplňou práce na tejto pozícii?
- riadenie oddelenia, dohľad na prevádzku (zabezpečovanie kalibrácií, metalografických analýz...)
- príprava technologických postupov pre tepelné spracovanie a povrchové úpravy
- analýza materiálov a procesov
- podpora a spolupráca pri prípadných reklamáciách ohľadom materiálu
- analýza chýb a odchýlok materiálu v procese výroby, analýza dát a ich vyhodnocovanie
- vyhodnocovanie postupov a podávanie návrhov na ich zlepšenie

Výhodou je práca na 1 zmenu. Na začiatku Vám budú oporou skúsení kolegovia, ktorí Vás prevedú celým fungovaním vo firme.

- práca v novom závode s nadštandardným vybavením
- možnosť získať dlhodobú prácu u stabilného zamestnávateľa
- 13.plat
- možnosť školení a aj kariérneho rastu

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa venuje výrobe podvozkových komponentov pre osobné a úžitkové vozidlá. Je odborníkom v oblasti kovania hliníkových výkovkov za tepla. Kovanie hliníka spája maximálnu pevnosť s húževnatosťou a preto je považované za ideálny proces výroby ľahkých hliníkových komponentov. Spoločnosť funguje v novopostavenom závode s najmodernejším vybavením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax na podobnej alebo rovnakej pozícií
- vzdelanie v odbore
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- výhodou je, ak máte skúsenosť z automotive

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Kilvádyová
Tel.: +421940654665
E-mail: poslať životopis