Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre predaj zváracej techniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiacFixná zložka mzdy závisí od skúseností kandidáta. Celkový príjem si ovplyvníte svojím predajom a priemerné mesačné odmeny sú naozaj veľmi motivujúce.
  • Termín nástupu: september 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme stabilnú a dlhodobú pracovnú pozíciu OBCHODNÝ ZÁSTUPCA PRE PREDAJ ZVÁRACEJ TECHNIKY.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je kvalitatívne svetovou jednotkou vo výrobe technológií na zváranie. Materská firma sídli v Rakúsku. Svojím zamestnancom ponúka pevné zázemie, dlhodobú stabilitu a perspektívu odborného rastu. Je to od svojho založenia v roku 1945 rodinná firma, pre ktorú sú dôležité etické hodnoty a stabilita. Spoločnosť, ktorá zastupuje materskú firmu na Slovensku má sídlo v Trnave a pobočky na území Slovenska.

Obchodný zástupca dostane príležitosť stať sa členom tímu v pobočke spoločnosti v Banskej Bystrici. V pobočke pôsobia okrem obchodného zástupcu aj predvádzací technika, asistentka a servisný technik.

Hlavnou úlohou obchodného zástupcu je starostlivosť o širokú bázu existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí. Činnosti ako predvádzanie zváracích zariadení u potenciálnych klientov, zaškoľovanie obsluhy, montáž a ostatné zabezpečuje predvádzací technik.
Obchodný zástupca pôsobí v regióne stredného Slovenska. Pravidelne cestuje za klientom a 2-3 krát mesačne do centrály v Trnave.

Jeho pracovná doba je flexibilná.

Je to výnimočná pracovná pozícia, ktorá ponúka férovú spoluprácu, dlhoročnú stabilitu a profesný rast v príjemnom, vysoko odbornom a rozmanitom prostredí .
Vhodný kandidát na tejto pozícii má technické myslenie a pozitívny vzťah k zváraniu a zváračskej technike.

+nadštandardný a stabilný príjem v rámci regiónu (výhodný pomer fix a variabil)
+istota dlhodobého zamestnania v silnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
+nové reprezentatívne služobné auto
+mimoriadne príjemný a priateľský kolektív
+flexibilná pracovná doba
+možnosť spoznať rozmanitých obchodných partnerov, ktorí používajú zváraciu techniku - od malých autoservisov, špecializovaných majstrov až po najmodernejšie obrovské nadnárodné výrobné koncerny
+profesný rast - pravidelné a dlhodobé vzdelávanie v odbore, školenia a tréningy v Rakúsku
+13. a 14. plat v zmluve
+pravidelná plošná medziročná validácia mzdy
+príspevok na DDP III. pilier
+pitný režim (káva, minerálka, čaj)

Ďaľšie benefity budú prezentované na stretnutí so zamestnávateľom.

Ďakujeme za zaslanie životopisu. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované v personálnej agentúre a 2.kolo u klienta v Banskej Bystrici. Výsledok oznámime každému uchádzačovi po ukončení výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je kvalitatívne svetovou jednotkou vo výrobe technológií na zváranie. Materská firma sídli v Rakúsku. Svojím zamestnancom ponúka pevné zázemie, dlhodobú stabilitu a perspektívu odborného rastu. Je to od svojho založenia rodinná firma, pre ktorú sú dôležité etické hodnoty. Pobočka, ktorá zastupuje materskú spoločnosť na Slovensku má sídlo v Trnave a niekoľko pobočiek na území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Očakávame kandidáta, ktorý:
• má pozitívny vzťah k technike, vie čo je to zváračka a na čo sa používa
• je aktívny šofér
• je pozitívny a rád komunikuje
• ocení prácu, ktorá je flexibilná
• hľadá istotu v silnej a stabilnej spoločnosti, kde môže odborne rásť a pôsobiť dlhodobo
• dokáže efektívne fungovať v rámci pracovného tímu

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská, 12
974 01 Banska Bystrica