Pridať inzerát

Senior produktový manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 000 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závislá od predchádzajúcich skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorou je stabilná spoločnosť v rastovej fáze hľadáme SENIOR PRODUKTOVÉHO MANAŽÉRA. Spoločnosť má za sebou mnoho úspechov a nové pokrokové vízie pred sebou. Do svojho tímu potrebujú zodpovedného, skúseného kolegu, ktorý má "otvorenú hlavu", vidí príležitosti a nebojí sa občas aj experimentovať a zariskovať.

Hlavnou náplňou práce bude rozvoj portfólia nových aj použitých mobilných telefónov a súvisiacich služieb vo všetkých fázach ich produktového životného cyklu po koncepčnej, obchodnej a marketingovej stránke.

Táto pozícia je vhodná pre perfektného obchodníka alebo nákupcu, s preukázateľnými výsledkami predaja a chuťou neustále napredovať a rásť.

Vaša práca bude pozostávať predovšetkým z týchto činností:
• Starostlivosť o zverené portfólio produktov v predajniach a e-shopoch.
• Komunikácia s obchodnými partnermi.
• Vyhľadávanie nových produktov a ich zaraďovanie do ponuky.
• Tvorba cenovej stratégie na základe dôverného poznania trhu a konkurencie.
• Kontrola priebehu vybavovania objednávok.
• Tvorba listingu a vystavenia tovaru v predajniach, ich každodenné udržiavanie v aktuálnom stave.
• Spolupráca s marketingovým oddelením pri tvorbe kampaní na podporu predaja.
• Nákup tovaru, udržiavanie vhodnej výšky zásob v skladoch, kontrola optimálnej obrátky zásob.
• Riešenie zložitejších situácií so zákazníkmi, spolupráca s reklamačným oddelením, skladom a zákazníckou podporou.

Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou, maďarský jazyk je veľkou výhodou.

• Práca v perspektívnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Motivujúce finančné odmeňovanie závislé od výkonu
• Možnosť kariérneho rastu a rozvoja v medzinárodnej skupine.
• Vzdelávanie.
• Parkovacie miesto.
• Možnosť home office.
• Karta MultiSport.
• Čerstvé ovocie každý týždeň.
• Pitný režim.
• Príjemné veľmi priateľské pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň.
• Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky spoločnosti.

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisu. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je v personálnej agentúre, 2. kolo je u klienta. O výsledku bude informovaný každý uchádzač po ukončení výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je slovenská spoločnosť, ktorá je dlhé roky etablovaná na slovenskom trhu. Venuje sa predaju spotrebnej elektroniky a vo svojej oblasti je rešpektovaným hráčom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Potrebujeme kandidáta, ktorý:
• je samostatný, obchodne zdatný a orientovaný na plnenie cieľov..
• má prax v predaji, obchode, na pozícii obchodný zástupca, či produktový manažér, alebo nákupca
• dobrá orientácia v segmente spotrebnej elektroniky je nevyhnutnosťou
• dokáže bezprostredne a úprimne komunikovať, slovom aj písmom
• ovláda bežnú prácu s PC na vysokej úrovni

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov