Skúsený elektrikár/elektrotechnik (podmienka § 22) - obsluha linky

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

***Pre nášho klienta hľadáme šikovného a zodpovedného kandidáta na pozíciu Elektrotechnik/Elektrikár s platnou vyhláškou §22.***

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov a patrí do nadnárodného koncernu, čo sa prejavuje aj v stabilite a kvalite starostlivosti o zamestnancov. Svojim zákazníkom ponúka kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý vie pracovať samostatne, je zodpovedný, dôkladný a zvláda manuálnu prácu. Musí mať osvedčenie v odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky §22 a rovnako aj prax na takejto pozícii. Kandidát zvládne vymeniť a opraviť elektrické zariadenia, v prípade porúch nájde ich príčinu a odstráni ju. Vie komunikovať s manažérom a podať mu informácie o chode výrobnej linky, rovnako aj poskytnúť podporu pri zlepšovaní procesu výroby. Budete zodpovedný za zavádzanie novej výrobnej linky.

Spolu s manažérom sa budete podieľať aj na návrhu plánovania nových investícií v elektrickom vybavení.

Typický deň v práci zahŕňa napríklad:
• elektroinštalácie lisov
• pomoc, podporu a koordináciu externých dodávateľov údržby
• opravu a údržbu elektrických/hydraulických zariadení pre správny chod linky
• údržbu a nastavenie jednotiek riadiacich systémov a senzorov
• implementáciu všetkých potrebných softvérových nástrojov a udržiavanie online spojenia s dodávateľom
• podporu pri výmene nástrojov a zápustiek a zabezpečenie rýchleho nastavenia linky na výrobu nových produktov
• vykonávanie preventívnej a plánovacej údržby a elektro-zariadení a vedenie dokumentácie k údržbe
• kontrolu všetkých položiek týkajúcich sa bezpečnosti a podanie správy manažérovi bezpečnosti

** Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru nadriadených. **

• 13. plat
• príspevok zamestnávateľa na III. pilier
• práca v novom závode s nadštandardným vybavením
• možnosť získať dlhodobú prácu u stabilného zamestnávateľa
• školenia
• kvalitné stravovanie
• zabezpečená adaptácia

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov. Svojim zákazníkom poskytuje služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• manuálna a technická zručnosť
• výhodou je skúsenosť s programovaním CNC strojov, s prácou so systémom TPM, CMMS
• znalosť zariadenia Siemens Simatic S5, S7, PLC je výhodou
• výhodou sú aj skúsenosti s preventívnou a prediktívnou údržbou, s programovaním robotov
• skúsenosti v oblasti zápustkového kovania
• chuť pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení zlepšovacie návrhy a proaktívny prístup k práci

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica