Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre oblasť strojárstva

TRIGON Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda kandidáta bude závisieť od jeho praxe a preukázaných zručností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť známa predajom vysoko kvalitných strojárskych výrobkov hľadáme skúseného obchodníka so strojárskym zázemím. Výnimočnosť spoločnosti spočíva vo výhradnom zastúpení renomovaných značiek.

Vhodný kandidát na tejto pozícii je skúsený obchodník s technickým myslením a skúsenosťou v strojárstve, ktorého hlavnými činnosťami je udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov a budovanie nových. Je to človek, ktorý sa dokáže nadchnúť pre spoločný cieľ a má silný ťah na bránu. Samozrejmosťou je doťahovanie obchodných prípadov od nájdenia kontaktu až po realizáciu a následný servis. Rád spolupracuje s kolegami v rámci obchodu a rozumie dôležitosti spolupráce naprieč firmou. Nový kolega musí byť dynamický, vedieť sa pozrieť na situáciu z nadhľadu a robiť všetko preto, aby našiel riešenie požiadaviek zákazníka. Schopnosť prispôsobiť sa zmene a učiť sa je na tejto pozícii nutnosťou.

Nový kolega prichádza s nápadmi a nemá problém dať kvalitnú spätnú väzbu či už spolupracovníkom alebo vedeniu.

Z obchodného hľadiska je to človek, ktorý má prehľad o trhu, vie si získať a udržať zákazníkov a neustále hľadá nové príležitosti. Každodenná komunikácia s klientami je pre neho samozrejmosťou, dokáže si z nich časom urobiť priateľov. Jeho silnou stránkou je počúvanie a rozmýšľanie v technických súvislostiach. Ak je to potrebné, dokáže ísť so zákazníkom do výroby, pozrieť sa na jeho aktuálne riešenie a navrhnúť nové. Dokáže efektívne riadiť aj realizácie u klienta.

Nehľadáme len nového člena tímu, hľadáme parťáka :)

Počas prvých mesiacov sa môže spoľahnúť na všestrannú pomoc od skúsenejších kolegov a kompletnú podporu vedenia. Pre nového kolegu je pripravený perfektný a detailný adaptačný plán.

Podmienkou je anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

- práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti s dlhodobou perspektívou
- dodržiavanie dohôd ako súčasť firemnej kultúry
- široké portfólio
- motivujúce a podporujúce prostredie
- možnosť zaujímavého finančného ohodnotenia
- ostatné benefity budú uchádzačovi prezentované na osobnom stretnutí

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Výsledok výberového konania oznámime každému uchádzačovi po ukončení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa venuje predaju príslušenstva k obrábacím strojom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii uvítame kandidáta, ktorý:
- má prax v oblasti obchodu a obchodného ducha
- má technické myslenie a skúsenosť v oblasti strojárstva
- disponuje silným ťahom na bránu
- je samostatný v plnení zverených úloh
- je rád členom tímu a ťahá s kolegami za jeden povraz
- dokáže počúvať s porozumením
- dokáže rozmýšľať v súvislostiach a nájsť pre zákazníka najlepšie riešenie

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská, 12
974 01 Banska Bystrica