Pridať inzerát

Operátor pekárenskej výroby/Miesič - (žena/muž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bartošova Lehôtka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacNástupný plat je 1000EUR, počas skúšobnej doby sa prehodnotí a zvýši na základe preukázaných skúseností a výsledkov + odmeny do výšky 150Eur a príplatky za nočné.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Máte radi vôňu čerstvo upečeného pečiva?**
**Teší Vás príprava slaného alebo sladkého pečiva?
**Je pečenia Vaša "srdcovka"? **

Ak áno, hľadáme práve Vás!

Šikovného, zodpovedného a samostatného kolegu/kolegyňu, ktorého baví pečenie, má rád výzvy a chce byť súčasťou skvelého tímu.

Našim klientom je významná slovenská potravinárska spoločnosť, patriaca vo svojom obore medzi top spoločnosti na Slovensku, ktorá za 28 rokov od svojho založenia vybudovala renomovanú značku a denne prináša na trhy Slovenska kvalitné a neustále inovované produkty.

Kandidát na tejto pracovnej pozícii je samostatne rozmýšľajúci, dôsledný, šikovný, zvláda manuálnu prácu, má zmysel pre zodpovednosť a dobre odvedenú prácu. Predošlá prax v potravinárskom priemysle je vítaná.

*Práca sa vykonáva v nočných zmenách (2 dni pracujete /2 dni voľno) 1x mesačne voľný celý víkend*

Konkrétne činnosti na uvedenej pracovnej pozícii sú:

• Príjem základných surovín pre výrobu jednotlivých výrobkov
• Príprava a váženie surovín a ich základné spracovanie na výrobu ciest
• Zabezpečenie kontroly kvality, množstva a dátumu spotreby surovín
• Dodržiavanie technologického a technického postupu výroby
• Obsluha, sledovanie a zabezpečenie kontroly chodu výrobnej linky
• Pravidelná kontrola čistoty výrobnej linky
• Udržiavanie poriadku, čistoty a dodržiavanie hygienických a BOZP zásad na pracovisku

Ak ste sa v opise našli, otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, s produktami a pod. Školenie bude zastrešené kompetentným pracovníkom a nápomocní budú aj kolegovia, ktorí pôsobia na rovnakom oddelení.

• práca v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu
• motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon (fix
+ pohyblivá zložka mzdy)
• po skúšobnej dobe úhrada nákladov na Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve a Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre epidemiologicky závažnú činnosť
• sociálny program a ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom
pohovore u klienta
• príležitosť pre kariérny rast a prehĺbenie skúseností v potravinárskom segmente
• priestor pre kreativitu
• možnosť odborného vzdelávania

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient je lídrom v oblasti potravinárstva, má ambíciu neustále rásť a prinášať na trh nové, kvalitné produkty. Dlhoročné pôsobenie spoločnosti na trhu je zárukou stability. V rámci Slovenska má momentálne 9 výrobných závodov, sídli v Prievidzi. Spoločnosť je súčasťou silného holdingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• samostatnosť
• manuálna zručnosť
• znalosť súvislostí
• precíznosť (presnosť)
• spoľahlivosť

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
97401 Banská Bystrica