Pridať inzerát

Servisný technik

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta + výkonnostný bonus + 13. a 14. plat. Informácie o odmenách a bonusoch budú prezentované kandidátom na osobnom stretnutí.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 5 rokov a zaoberá sa predajom geodetických a oftalmologických prístrojov hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Servisného technika. Firma poskytuje kompletné servisné a poradenské služby, technickú asistenciu.

Náš klient Vám vie poskytnúť potrebné zaškolenie a prevedie Vás celým procesom a fungovaním firmy. Venovať sa Vám budú skúsenejší kolegovia, ktorí budú pre Vás podporou ako v začiatkoch, tak aj vo Vašom ďalšom pôsobení v spoločnosti.

Prevažnú časť práce tvoria aktivity:

· Spolupráca a aktívna účasť na činnosti servisného oddelenia, vykonávanie servisných, záručných a pozáručných opráv, BTK v servisnom stredisku v Banskej Bystrici alebo u zákazníka (cestovanie po celom Slovensku)
· Inštalácia a servis prístrojov
· Zaškolenie personálu na obsluhu prístrojov
· Riešenie prevádzkových problémov a odstraňovanie závad
· Aktívna starostlivosť o vytvorenú klientelu
· Samostatné vedenie jednotlivých servisných prípadov
· Práca súvisiaca so servisnou činnosťou v oblasti zdravotníckych (oftalmologických a optických), geodetických a poľnohospodárskych prístrojov
· Príprava a aktívna účasť na výstavách, kongresoch, školeniach

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta so skúsenosťami, ale aj juniora s elektrotechnickým vzdelaním, ktorý:

· Má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný,
· Vlastní oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §22-23 v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z.,
· Bavia ho inštalácie aj opravy,
· Teší ho dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie,
· Ovláda anglický jazyk aspoň na úrovni porozumenia písaného textu.

V prípade juniorského kandidáta spoločnosť ponúka zaškolenie a podporu zo strany kolegov. Podmienkou je elektrotechnické vzdelanie, chuť pracovať a záujem o techniku.

· Zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom školení,
· Notebook, mobilný telefón,
· Výučba anglického jazyka
· Team-buildingové aktivity
· 13, 14 plat
· Ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite nám svoj životopis. Za všetky reakcie vopred ďakujeme. Výberový proces bude pozostávať z 3 kôl, pričom 2 a 3 kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti zaoberajúcou sa predajom geodetických a oftalmologických prístrojov. Poskytuje kompletné servisné a poradenské služby, technickú asistenciu, podporu a pomoc vo všetkých obchodných oddeleniach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, zdravotnícka technika, elektrotechnik §22, vyhláška č.508/2009 Z.Z.,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodným kandidátom je spoľahlivá, rozvážna a manuálne zručná osobnosť, schopná komunikovať s akýmkoľvek typom klienta. Ocenené budú Vaše odborné skúsenosti, ale aj schopnosť reprezentovať firmu, plniť sľuby a zanechávať za sebou vizitku kvalitne zrealizovanej práce. Vašim nadriadeným bude vedúci servisu. Zaškolenie a potrebnú podporu Vám poskytnú služobne starší kolegovia.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica