Pridať inzerát

Pracovník v atypickej kusovej výrobe

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Badín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 150 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda závisí od úrovne schopností a skúseností kandidáta. Po uplynutí skúšobnej doby bude fixná mzda prehodnotená.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho výnimočného klienta zo sveta výroby kuchynských dosiek, integrovaných drezov a obkladov z materiálu, ktorý je výsledkom ich vlastného vývoja, hľadáme pracovníka v atypickej výrobe, ktorý zapadne do skvelého tímu.

Vašou úlohou bude:
• lepenie komponentov na pracovné dosky
• zrážanie hrán
• laminovanie foriem
• ručné dobrusovanie hrán
• lepenie predných hrán, kompletizácie

Každý projekt, na ktorom budete pracovať, je odlišný, nový. Ide o zákazkovú výrobu pre rôzne oblasti od gastra až po ambulancie, kde nehrozí rutina ako pri sériovej výrobe. Každý deň tak v práci bude iný ako ten predošlý.

Vhodný kandidát na tejto pozícii je muž alebo žena s technickým myslením. Nový kolega musí byť manuálne zručný, vie sa orientovať na detail, je trpezlivý a precízny. Samozrejmosťou je kompletné zaškolenie pracovníka.

***Táto práca je vhodná aj pre ZŤP pracovníkov. ***

Práca v tejto firme je pre každého úžasnou príležitosťou. Ide o stabilnú a veľmi atraktívnu spoločnosť, ktorá je na trhu už 22 rokov. Svojich zamestnancov si cení a vie spravodlivo ohodnotiť ich výkon.

• sociálne zázemie, nové šatne
• príjemné prostredie
• dvojstupňová filtrácia vzduchu v dielni
• práca s najmodernejšími technológiami v rámci Českej a Slovenskej republiky
• práca na jednu zmenu
• na výber denne až z piatich jedál
• špeciálny informačný systém, v ktorom si pracovník môže kontrolovať svoj zárobok kedykoľvek chce
• odmeny za výkon

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť, ktorá dlhoročne vyrába kuchynské pracovné dosky a integrované drezy, ale aj obklady stien, fasád a krbov. Pôsobí na trhu už 22 rokov ako špička medzi výrobcami a jej produkcia zahrňuje prevažne výrobu atypických produktov z minerálneho kameňa Polyston, skla, keramiky, žuly, technického kameňa a masívneho dreva. Atypickou výrobou plnia aj tie najnáročnejšie individuálne požiadavky klientov na moderný nadčasový interiér. Jediná slovenská firma, ktorá má v širokej ponuke materiálov určených pre pracovné dosky a obklady aj materiál, ktorý je výsledkom jej vlastného vývoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii uvítame človeka, ktorý:
• má technické myslenie,
• je šikovný,
• detailista,
• je dôkladný

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica