Pridať inzerát

Systémový administrátor

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta. Po skúšobnej dobe a preukázaní odborných kvalít prehodnotenie a možné navýšenie základnej mzdy
  • Termín nástupu: ASAP / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme do tímu šikovného kandidáta / kandidátku na pozíciu Systémového administrátora.

Našim klientom je významná slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu v IT segmente 27 rokov a zameriava sa najmä na IT bezpečnosť. Vyvíja vlastné riešenia a následne ich implementuje zákazníkom, ktorým poskytuje aj následnú starostlivosť a support.

Náplň práce bude definovaná na základe dohody úspešného kandidáta so zamestnávateľom. Náš klient vie oceniť individuálny talent kandidáta.

Hlavné činnosti, ktoré tvoria náplň práce sú:
• Realizácia inštalácii, konfigurácii a optimalizácii sieťových implementácií u klienta a tímová spolupráca na komplexnejších prípadoch.
• Spolupráca pri návrhu IT architektúry, definícia implementačných, či migračných riešení pre klientov.
• Zodpovednosť za sieťovú infraštruktúru užívateľov.
• Monitoring stavu systému a jeho optimalizácia.
• Diagnostika prípadných problémov a podpora užívateľov.
• Vypracovávanie a údržba dokumentácie.

Hľadáme človeka, ktorý:
• Hľadá firmu so silným zázemím a príjemným kolektívom
• Chce pracovať na profi úrovni a ktorému nie je cudzia komunikácia a tímová spolupráca.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má praktické skúsenosti na obdobnej pozícii, pričom od úrovne skúseností a schopností sa odvíjajú aj platové podmienky.

Náš klient Vám vie poskytnúť potrebné zaškolenie a prevedie Vás celým procesom a fungovaním firmy. Venovať sa Vám budú skúsenejší kolegovia, ktorí budú pre Vás podporou ako v začiatkoch, tak aj vo Vašom ďalšom pôsobení v spoločnosti.

Práca pre významnú spoločnosť pôsobiacu na poli bezpečnosti o zavedenými štandardami ISO 9001 a ISO 27001.
Príjemné pracovné prostredie a práca na vlastných firemných produktoch.
Aktívne vzdelávanie v problematike IT bezpečnosti.
Pohyblivá pracovná doba.
Teambuilding aktivity.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční v Banskej Bystrici v našej personálnej agentúre a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Významná slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu v IT segmente 27 rokov zameriavajúca sa na IT bezpečnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá znalosť sieťových technológií: routing, switching, filtering, NAT, VPN.
Prax v oblasti administrácie UNIX/Linux
Administrátorské znalosti Linux
Výhodou administrátorské znalosti Windows (ActiveDirectory/LDAP)
Znalosť SQL
Ovláda anglický jazyk aspoň na úrovni porozumenia písaného textu
(ak nie ste vo všetkom úplne doma, nevadí, niekde by sa dalo prižmúriť oko)

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica