Pridať inzerát

Inžinier kvality pre výrobnú spoločnosť

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti kandidáta. Ostatné odmeny budú prezentované vybraným kandidátom na osobnom stretnutí
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Inžinier kvality.

Našim klientom je stabilná výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre stavebný priemysel.

Ako inžinier kvality bude vašou zodpovednosťou najmä:

- Analýza nezhôd a zákazníckych reklamácií s použitím nástrojov kvality
(Paretova analýza, ESP, Diagram príčin a následkov, 5 why ...)
- Komunikácia predmetu reklamácií riadiacim pracovníkom výroby a operátorom
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri stanovení príčin chýb a iniciovanie nápravných opatrení
- Verifikácia opatrení
- Podpora výrobných procesov v záujme kvality produktov
- Schvaľovanie odchýlok podľa platných predpisov
- Riadenie 2 audítorov kvality procesu a produktu, príprava pokynov, určovanie priorít, hodnotenie výkonu
- Riešenie reklamácií formou 8D. Práca s nástrojmi kvality - FMEA, 5Why, Ishikawa,
- Pravidelné štatistiky a reporting,
- Podpora výrobných oddelení pri dodržiavaní kvality produktov
- Spolupráca pri stanovení príčin chýb reklamovaného produktu a iniciovanie nápravných opatrení s použitým kvalitatívnych nástrojov.
- Pravidelné porady s tímom.

Inžinier kvality bude zastrešovať všetky procesy zabezpečujúce kvalitu výrobkov, so zameraním na výrobnú kontrolu, oblasť reklamácií, udržiavanie systému manažérstva kvality a získaných certifikácií ISO noriem.

Pracovná pozícia je výzvou pre skúseného odborníka v oblasti kvality, technicky zameraného, s praxou vo výrobnej / strojárskej spoločnosti so znalosťami a praktickými skúsenosťami v oblasti riadenia systému manažérstva kvality, zavádzaním noriem kvality, riadením tímu odborníkov výrobnej kontroly, reklamačného oddelenia, interných a externých audítorov kvality.

Pozícia je vhodná pre Inžiniera kvality, ktorý chce uplatniť svoje skúsenosti vo výrobnej spoločnosti, ale môže byť výzvou aj pre skúseného člena tímu kvalitárov.
Hľadáme akčného kandidáta, ktorý dokáže efektívne komunikovať s tímom a vie svoj tím namotivovať.

- stabilné zamestnanie v spoločnosti so silným zázemím a perspektívou,
- flexibilný pracovný čas,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- ďalšie vzdelávanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná výrobná spoločnosť dlhodobo etablovaná na trhu so stavebným tovarom. Jej výrobky sú roky súčasťou menších aj väčších stavebných realizácií aj vďaka výrobnému menu, ktoré má na trhu vytvorené vďaka kvalite a proklientskemu prístupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výrobná spoločnosť so zameraním na výrobu komponentov pre stavebný priemysel.

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je určená pre skúseného kandidáta ale aj kandidáta s kratšou praxou, ktorý disponuje prirodzenou autoritou, schopnosťou analyzovať a popísať procesy, manažovať tím spolupracovníkov, s proaktívnym prístupom k práci, vysokou mierou lojality.
Vhodný kandidát zvláda prácu pod tlakom. Dôležité sú komunikačné zručnosti a to tak smerom ku kolegom ako aj ku klientom.
Pre výkon práce je potrebná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica