Pridať inzerát

Vedúci CNC opracovania

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacUvedená základná mzda predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté (spoločnosť zohľadní kvalifikáciu kandidáta na základe jeho skúseností). K základnej mzde budú vyplácané aj mesačné prémie a odmena za prítomnosť v práci. Ostatné benefity budú prezentované kandidátom na osobnom stretnutí.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je významná strojárska spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Vedúci CNC opracovania.

Hľadáme človeka so skúsenosťami, ktorý vie nielen prácu organizovať, plánovať a kontrolovať, ale v prípade potreby vie priložiť ruku k dielu, pomôcť tímu a vybudovať si tak prirodzenú autoritu. Má proaktívny prístup k práci , vie prijímať rozhodnutia a prináša nové riešenia.

Podstatou tejto pozície je zabezpečiť plynulý chod oddelenia - vykonávať všetky činnosti spojené s opracovaním hliníkových odliatkov s uplatnením maximálnej samostatnosti a iniciatívy pri zabezpečovaní plánov.

*Jedná sa o prácu na 1 zmenu.*

**Veľkou výhodou sú voľné víkendy.**

Typické činnosti na tejto pozícii zahŕňajú:
• zabezpečuje opravy a korekcie strojov
• prevádzkuje vzorkovanie nových dielcov
• vykonáva obsluhu strojov a zariadení v zmysle platných osvedčení, oprávnení a poučení
• zoraďuje stroje a zariadenia a vyrába dielce
• zaúča a radí iným zamestnancov v činnostiach, ktoré ovláda a zabezpečuje
• plní príkazy nadriadeného, vydané v súlade s právnymi predpismi

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam.

• 13. a 14. plat
• príspevok do tretieho piliera - doplnkové dôchodkové poistenie
• darčekové poukážky
• zabezpečená strava
• v prípade potreby príspevok na ubytovanie
• časy zmien sú prispôsobené hromadnej doprave
• zabezpečená dôkladná adaptácia

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je úspešná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti rôznych hliníkových odliatkov. Je súčasťou silného holdingu. Zákazníkmi nášho klienta sú nadnárodné spoločnosti pôsobiace v rôznych oblastiach. Väčšina produkcie smeruje na zahraničné trhy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Fanuc (CNC) - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• samostatnosť a iniciatíva
• technické vzdelanie
• čítanie technickej dokumentácie je samozrejmosťou
• znalosť s obsluhou PC
• motivácia na sebe pracovať

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
97401 Banská Bystrica