Pridať inzerát

Account manager pre oblasť strojárenstva

TRIGON Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda kandidáta bude závisieť od jeho praxe a preukázaných zručností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je slovenská spoločnosť známa svojimi vysoko kvalitnými výrobkami hľadáme skúseného obchodníka pre oblasť B2B. Výnimočnosť spoločnosti spočíva aj v tom, že realizuje vlastný výskum a vývoj a neustále smeruje k zlepšovaniu svojich výrobkov. Počas dlhoročnej spolupráce s naším klientom oceňujeme hlavne entuziazmus, profesionalitu a rodinné prostredie, ktoré sú hnacím motorom tímu.

Vhodný kandidát na tejto pozícii je skúsený obchodník s technickým myslením, ktorého hlavnými činnosťami je udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov a budovanie nových. Je to človek, ktorý sa dokáže nadchnúť pre spoločný cieľ a má silný ťah na bránu. Samozrejmosťou je doťahovanie obchodných prípadov od nájdenia kontaktu až po realizáciu a následný servis. Rád spolupracuje s kolegami v rámci obchodu a rozumie dôležitosti spolupráce naprieč firmou. Nový kolega musí byť dynamický, vedieť sa pozrieť na situáciu z nadhľadu a robiť všetko k vyriešeniu požiadaviek zákazníka. Schopnosť prispôsobiť sa zmene a učiť sa je na tejto pozícii nutnosťou.

Nový kolega prichádza s novými nápadmi a nemá problém dať kvalitnú spätnú väzbu či už spolupracovníkom alebo vedeniu.

Z obchodného hľadiska je to človek, ktorý má prehľad o trhu, vie si získať a udržať zákazníkov a neustále hľadá nové príležitosti. Každodenná komunikácia s klientami je pre neho samozrejmosťou, dokáže si z nich časom urobiť priateľov. Jeho silnou stránkou je počúvanie a rozmýšľanie v technických súvislostiach.

Nehľadáme len nového člena tímu, hľadáme parťáka, ktorý časom zapadne do rodiny.

Počas prvých mesiacov sa môže spoľahnúť na všestrannú pomoc od skúsenejších kolegov zo všetkých oddelení a kompletnú podporu vedenia.

- práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti s dlhodobou perspektívou
- príležitosť byť súčasťou tvorby nových produktov
- motivujúce a podporujúce prostredie
- možnosť zaujímavého finančného ohodnotenia
- ostatné benefity budú uchádzačovi prezentované na osobnom stretnutí

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Výsledok výberového konania oznámime každému uchádzačovi po ukončení.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a predaju vlastných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii uvítame kandidáta, ktorý:
- má prax v oblasti B2B a obchodného ducha
- má technické myslenie
- disponuje silným ťahom na bránu
- je samostatný v plnení zverených úloh
- je rád členom tímu a ťahá s kolegami za jeden povraz
- dokáže počúvať s porozumením
- dokáže rozmýšľať v súvislostiach a nájsť pre zákazníka najlepšie riešenie

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská, 12
974 01 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Krpelánová
E-mail: poslať životopis