Obchodník (profi materiál a náradie pre auto a dielňu) Lučenec, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Revúca

TRIGON Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacvýsledná mzda sa skladá z troch zložiek - od 700 € základná mzda + bonusy za získanie nových zákazníkov + provízie z dosiahnutého obratu. Priemerný zárobok cca 1500Eur.
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Chcete sa aktívne zapojiť do úspešného príbehu?
*Ste predajca špecialista?
*Alebo ste len teraz v sebe objavili vlohy predajcu?

Pre nášho klienta, ktorým je výrobno-obchodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou zameriavajúca sa najmä na priamy predaj profi spotrebného materiálu a náradia hlavne pre stavebníctvo, automobilovú sféru a priemysel, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodník, ktorý horí vášňou pre obchod a dokáže sa zladiť s ostatnými obchodnými zástupcami.

Obchodník na tejto pozícii zastrešuje celý obchodný prípad od vyhľadania a oslovenia zákazníka cez zistenie jeho potrieb, návrh vhodných riešení a produktov až po uzavretie obchodu a následnú starostlivosť. Obchod realizuje u rôznych zákazníkov (od živnostníkov až po väčšie firmy) hlavne v oblasti automobilového priemyslu. Zároveň udržiava vzťahy s už existujúcimi zákazníkmi.

Medzi typické činnosti obchodníka patrí:

• vyhľadávanie a získavanie nových obchodných príležitostí a zákazníkov a
starostlivosť o už existujúcich na dennej báze
• pravidelné návštevy zákazníkov, zisťovanie ich potrieb a následné
poskytnutie odborného poradenstva/riešenia priamo v ich prevádzkach
• súčasťou odborného poradenstva je odprezentovanie a aj reálne predvedenie
produktov spoločnosti
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a akvizícia nových zákazníkov,
ktorá napomáha k zvyšovaniu svojich obratov
• absolvovanie stanoveného plánu stretnutí

Obchodník má pridelený región, ktorý dlhodobo funguje a už na začiatku dostane portfólio aktívnych klientov. Svoju prácu vykonáva prevažne v teréne.

Vybranému kandidátovi bude poskytnuté kompletné zaškolenie a všetky potrebné informácie pre výkon práce. Kandidát takisto absolvuje produktové školenie a podporou mu budú skúsení kolegovia, ako aj jeho priamy nadriadený tak v začiatkoch, ako aj počas ďalšieho pôsobenia.
Samozrejmosťou sú pravidelné porady, školenia a konferencie k ponúkanému sortimentu.

• perspektívna prácu v stabilnom a úspešnom medzinárodnom koncerne
• spoločnosť si zakladá na kvalite svojich produktov a dbá na spokojnosť svojich
zamestnancov
• priateľsky kolektív a hodnoty rodinnej firmy
• portfólio aktívnych zákazníkov hneď od začiatku
• zaručená základná mzda a možnosť vysokého zárobku v závislosti na
dosiahnutých výsledkoch /šikovný obchodník aj 2000 EUR mesačne/
• dôkladné zaškolenie a 2x za rok školenie mimo firmy
• každé 3 roky nový služobný automobil, ktorý je určený aj na súkromné použitie
• moderné pracovné podmienky (samozrejmosťou je notebook pre elektronické
spracovanie objednávok a smartphone)
• prepracovaný kariérny systém a možnosť sa rozvíjať

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je výrobno-obchodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá sa zameriava najmä na priamy predaj profi spotrebného materiálu a náradia hlavne pre stavebníctvo, automobilovú sféru a priemysel. Spoločnosť je súčasťou medzinárodného koncernu, ktorý dosahuje obrat približne 1 miliardu eur ročne a tým sa celosvetovo radia medzi najúspešnejšie spoločnosti vo svojom obore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre nášho klienta hľadáme v prvom rade človeka s technickým myslením, s darom komunikácie, s príjemným vystupovaním a so schopnosťou rozpoznať obchodnú príležitosť.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
97401 Banská Bystrica