Pridať inzerát

Asistentka / asistent pre oddelenie reklamácií

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiacvýsledná mzda záleží od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je dlhé roky etablovaný na trhu výpočtovej techniky hľadáme do existujúceho zabehnutého tímu výkonnú asistentku, ktorá má skúsenosť na podobnej pozícii. Ovládanie programu Pohoda je výhodou.

Pracovníci servisného oddelenia pracujú na 1 zmenu (8.30 do 17.00).

Kandidát na tejto pozícii je pravou rukou pre vedenie spoločnosti na reklamačnom oddelení (reklamácie výpočtovej techniky).

Hlavné oblasti, za ktoré bude nový kolega zodpovedný:

- administrácia a sprocesovanie reklamácií
- aktívna komunikácia so zákazníkmi na oddelení reklamácií
- práca v sklade - dokumentácia
- administratíva spojená s chodom reklamačného oddelenia
- organizovanie porád reklamačného oddelenia, príprava podkladov pre porady

- práca v profesionálnom prostredí novopostavenej haly
- zázemie úspešnej slovenskej spoločnosti
- mladý akčný kolektív
- pripravený adaptačný proces
- rôzne teambuildingové akcie

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces bude pozostávať minimálne z 2 kôl. Pričom 2.kolo výberového procesu bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť je etablovaná na trhu s výpočtovou technikou takmer 20 rokov. Okrem Slovenska má svoju stabilnú klientelu aj v zahraničí. Svojou činnosťou sa snaží pre svojich klientov zabezpečiť tú najlepšiu kvalitu výpočtovej techniky za prijateľné ceny. V spoločnosti vládne priateľská atmosféra podčiarknutá výbornými pracovnými podmienkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - základy

Vodičský preukaz

B

Kandidátka / kandidát na tejto pozícii:
- je zodpovedný a spoľahlivý
- má pozitívny vzťah k administratíve
- rád pracuje v kolektíve, no je dostatočne samostatný pri plnení jemu zverených úloh
- musí ovládať slovenský jazyk na vysokej úrovni (gramatika)
- je akčný a dynamický
- hľadá spôsoby riešenia situácií
- má skúsenosť na podobnej pozícii

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica