Pridať inzerát

Prevádzkový manažér pre oblasť automotive

TRIGON Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 4 000 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závisieť od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná spoločnosť etablovaná v oblasti automotive hľadáme skúseného prevádzkového manažéra. Kandidát na tejto pozícii má aktívnu, minimálne 5 ročnú skúsenosť na podobnej pozícii. Hľadáme komplexného manažéra, ktorý má prax v oblasti výroby, kvality, logistiky, projektov a procesov.

Vhodný kandidát má skúsenosť:

- s efektívnym riadením strojárskej výroby
- so zabezpečovaním dodávky v plánovaných termínoch a kvalite
- s kontrolou nákladov a optimalizáciou výroby na dennej báze
- s motivácia tímu k požadovaným výkonom a kvalite
- s oblasťou vzdelávania a rozvojom zamestnancov
- s aktívnou a pružnou komunikáciou s manažmentom spoločnosti
- s reportovaním plnenia plánu
- so zabezpečovaním bezpečnosti a ochrany zdravia na pracovisku
- s implementáciou nových technológií a pracovných postupov
- s optimalizáciou plánovania výroby
- s riadením tímu manažérov jednotlivých oddelení.

Nový prevádzkový riaditeľ dokáže plynule komunikovať v anglickom jazyku s vedením spoločnosti v zahraničí.

Pre nového manažéra máme zabezpečené:

- prácu na stabilnom pracovisku
- prácu v novom závode s nadštandardným vybavením
- možnosť získať dlhodobú prácu u stabilného zamestnávateľa
- 13.plat
- príspevok na III.pilier
- školenia
- kvalitné stravovanie
- adaptácia

Ostatné benefity budú vybraným kandidátom prezentované na pohovore u nášho klienta.

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov. Svojim zákazníkom ponúka kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu, čo sa prejavuje aj v stabilite a kvalite starostlivosti o zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý:

- má VŠ vzdelanie so strojárskym zameraním
- predchádzajúcu prax v automotive
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - reportovanie
- prax na riadiacej pozícii v strojárskej spoločnosti
- proaktívny prístup
- hľadá riešenia
- má výborné organizačné a riadiace schopnosti
- má technické znalosti v strojárskych technológiách
- má skúsenosti s LEAN manažmentom

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská, 12
974 01 Banska Bystrica