Pridať inzerát

Konštruktér pre oceľové konštrukcie

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a seniority uchádzača a po období adaptácie bude prehodnocovaná. Kandidát na tejto pozícii má možnosť ovplyvniť príjem prostredníctvom svojho výkonu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného konštruktéra so silnou skúsenosťou v oblasti statiky.

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 25 rokov úspešne venuje stavebnej a remeselnej činnosti. Spoločnosť vyrába zámočnícke výrobky, rôzne oceľové konštrukcie vrátane ich antikoróznej povrchovej úpravy a montáže. Jej produktami sú technologické plošiny, oceľové zábradlia, protihlukové steny, oceľové schody, prístrešky, markízy, kovové brány a ploty, oceľové konštrukcie hál, oceľové konštrukcie mostov atď.

Konštruktér statik na tejto pozícii vie vytvoriť výrobnú a dielenskú dokumentáciu oceľových konštrukcií. Súčasťou jeho práce je aj výpočet statiky a príprava výkresov pre investora. Spoločnosť spolupracuje so statikom, ktorý overuje správnosť statických výpočtov. Konštruktér úzko spolupracuje s projektantom a výrobou. Veľkou výhodou je , že konštruktér na tejto pozícii sa podieľa na zákazke od jej príprave až po realizáciu. Pri príprave konštrukcií vycestuje na miesto realizácie a vykoná merania potrebné pre vytvorenie príslušnej zákazky. Na strane odberateľa spolupracuje konštruktér s investičným oddelením.

Zákazky sú realizované prevažne v Bansko-bystrickom regióne, konštruktér pôsobí prevažne na pracovisku v Banskej Bystrici.

Akceptujeme uchádzačov z celého Slovenska, keďže firma poskytuje zdarma ubytovanie vo vlastných priestoroch.

Práca je realizovaná na 1 pracovnej zmene.

• Práca v silnej a stabilnej spoločnosti
• Dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• Priateľská a otvorená firemná kultúra;
• Stabilná a dlhodobo perspektívna práca;
• Dobrý adaptačný proces;
• Vzdelávanie na odbornej a technickej úrovni;
• Pracovné oblečenie;
V prípade potreby zamestnávateľ poskytuje ubytovanie v areáli spoločnosti zdarma.

Ďakujeme za Vašu reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Z dôvodu korona krízy je možné, že výberový proces bude trvať dlhšie než štandardne, preto Vás poprosíme o trpezlivosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť sa venuje remeselnej a zákazkovej výrobe menších prvkov ako aj veľkých priemyselných riešení. Má viac ako 25 ročnú skúsenosť a na trhu má výbornú povesť. Funguje na princípoch rodinnej firemnej kultúry. Nový kolega dostane plnú podporu od vedenia spoločnosti počas celej doby adaptácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát na tejto pozícii:
- má technické vzdelanie
- má skúsenosť na podobnej pozícii
- zodpovedný a lojálny
- je ochotný prichádzať s nápadmi
- je akčný a dynamický
- je samostatný, no dokáže pracovať v kolektíve
- rád prijíma výzvy

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská, 12
974 01 Banska Bystrica