Pridať inzerát

Projektový manažér so skúsenosťou s oceliarstvom

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a seniority uchádzača a po období adaptácie bude prehodnocovaná. Kandidát na tejto pozícii si ovplyvňuje príjem prostredníctvom svojho výkonu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Projektového manažéra so skúsenosťou s oceliarstvom.

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 25 rokov úspešne venuje stavebnej a remeselnej činnosti. Spoločnosť vyrába zámočnícke výrobky, rôzne oceľové konštrukcie vrátane ich antikoróznej povrchovej úpravy a montáže. Jej produktmi sú technologické plošiny, oceľové zábradlia, protihlukové steny, oceľové schody, prístrešky, markízy, kovové brány a ploty, oceľové konštrukcie hál, oceľové konštrukcie mostov atď.

Hlavnou úlohou Projektového manažéra je riadenie zákaziek u jednotlivých klientov. Dôležitou súčasťou práce je aj budovanie vzťahov s existujúcim portfóliom klientov. Kandidát na tejto pozícii bude pravou rukou riaditeľa spoločnosti, bude mať zodpovednosť za manažovanie zákaziek od zadania po ich realizáciu. Projektový manažér dokáže riadiť realizáciu zákazky v požadovanej kvalite a jej dodanie v čase. Koordinuje činnosť jednotlivých oddelení, dokáže rozhodnúť o spôsobe realizácie zákazky, poprípade ju prispôsobiť počas realizácie požiadavkám klienta.

Táto pozícia je vhodná pre kandidátov z oblasti stavebníctva alebo strojárstva, ktorí majú predchádzajúcu skúsenosť s oceľou.

Akceptujeme uchádzačov z celej SR, spoločnosť poskytuje ubytovanie zdarma vo vlastných priestoroch.

Výhodou je práca na 1 zmenu.

• Práca v silnej a stabilnej spoločnosti
• Dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• Priateľská a otvorená firemná kultúra;
• Stabilná a dlhodobo perspektívna práca;
• Dobrý adaptačný proces;
• Vzdelávanie na odbornej a technickej úrovni;
• Pracovné oblečenie;
V prípade potreby zamestnávateľ poskytuje ubytovanie v areáli spoločnosti zdarma.

Ďakujeme za Vašu reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Z dôvodu korona krízy je možné, že výberový proces bude trvať dlhšie než štandardne, preto Vás poprosíme o trpezlivosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť sa venuje remeselnej a zákazkovej výrobe menších prvkov ako aj veľkých priemyselných riešení. Má viac ako 25 ročnú skúsenosť a na trhu má výbornú povesť. Funguje na princípoch rodinnej firemnej kultúry. Nový kolega dostane plnú podporu od vedenia spoločnosti počas celej doby adaptácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidáta, ktorý je:
- má technické vzdelanie
- má skúsenosť na podobnej pozícii
- zodpovedný a lojálny
- je ochotný prichádzať s nápadmi
- je akčný a dynamický
- nebojí sa rozhodnúť
- rád pracuje v kolektíve
- rád prijíma výzvy

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská, 12
974 01 Banska Bystrica