Pridať inzerát

Obchodník s výpočtovou technikou

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacvýsledná mzda je závislá od skúseností a výkonu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je výnimočná spoločnosť venujúca sa oblasti predaja repasovanej výpočtovej techniky, hľadáme šikovného obchodníka / obchodníčku. Vhodný kandidát pre túto pozíciu je akčný, komunikatívny so silným zmyslom pre obchod. Kandidát má pozitívny vzťah k výpočtovej technike a ekológia mu nie je ľahostajná.

Tvoji budúci kolegovia sú výborná partia obchodníkov, ktorá je "do voza aj do koča". V tejto spoločnosti je otvorená komunikácia, priateľská atmosféra a dobré vzťahy spolu s ekologickým cítením na prvom mieste.

Tvoja každodenná náplň práce bude:
- telefonicky kontaktovať klientov z existujúcej databázy
- budovať si s klientami dlhodobé vzťahy
- predaj kvalitných produktov za výborné ceny
- vyskladanie ponuky na miery pre potreby klienta
- možnosť podieľať sa na tvorbe stratégie

- spravodlivé a transparentné ohodnotenie na základe Tvojho výkonu
- zabezpečená adaptácia zo strany vedenia spoločnosti aj priameho nadriadeného
- ústretové pracovné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozvoji tímu
- realizácia vlastných nápadov - kreativite sa medze nekladú
- ostatné benefity budú prezentované na osobnom stretnutí

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Následný výberový proces bude pozostávať minimálne z 2 kôl. Informáciu o výberovom procese dostanú všetci kandidáti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť sa už 15 rokov venuje poradenstvu a predaju repasovanej výpočtovej techniky. Spoločnosť má ekologické cítenie. Z každej objednávky je časť peňazí venovaná na podporu ekologicky prospešných aktivít. Spoločnosť aktuálne rastie a rozširuje svoje aktivity na poli repasovanej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od vhodného kandidáta / kandidátky očakávame:
- proklientsky prístup
- obchodného ducha
- skúsenosť v telefonickom kontaktovaní klientov
- pozitívny vzťah k technike
- logické myslenie
- kreativita
- tímovosť

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica