Pridať inzerát

Manažér obchodného tímu

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacCelkovú ročnú mzdu tvorí okrem základnej fixnej mzdy podiel na dosiahnutých firemných výsledkov formou polročných a ročných bonusov a ostatných príplatkov a odmien.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu "Manažér obchodného tímu".

Našim klientom je úspešná výrobná spoločnosť, s dlhoročnou pôsobnosťou v oblasti výroby stavebných materiálov s garanciou najvyššej kvality. Spoločnosť už viac ako 20 rokov ponúka doplnkové a optimálne riešenia pre bytovú, priemyselnú a poľnohospodársku výrobu so zameraním na výrobu produktov pre strešné, odkvapové, komínové systémy, vzduchotechniku, fasádne systémy.
Medzi zákazníkmi sú veľké stavebné spoločnosti, ale aj maloodberatelia.

Manažér obchodného tímu zastrešuje v spoločnosti všetky činnosti predaja a distribúcie. Riadi tím obchodníkov, pracovníkov distribúcie, logistiky a reklamácií. V riadení spoločnosti má významnú pozíciu, ktorá spadá do priamej riadiacej pôsobnosti riaditeľa spoločnosti.
Manažér obchodného tímu je zodpovedný najmä za:
- manažovanie práce obchodného tímu a ostatných pracovníkov distribúcie,
- nastavenie, sledovanie a vyhodnocovanie obchodného plánu,
- sledovanie trendov, analýzy vývoja produktov na trhu v segmente vyrábaných produktov,
- budovanie a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s novými a existujúcimi zákazníkmi,
- navrhovanie účinnej marketingovej podpory predaja,
- dodržiavanie cenovej politiky spoločnosti,
- spracovanie reportov, prehľadov, štatistík,
- úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri zostavovaní plánov výroby a nákupu materiálu.

Obsadzovaná pracovná pozícia môže byť výzvou pre skúseného obchodníka, obchodného manažéra s prirodzenou autoritou a obchodníckou charizmou zameraného na výsledok, budovanie dobrých a korektných vzťahov so zákazníkmi.
Cieľom spoločnosti je uplatniť sa v rámci obchodnej politiky aj na zahraničnom trhu, vhodný kandidát môže uplatniť aj svoje jazykové schopnosti, znalosť AJ, prípadne znalosť poľského jazyka je výhodou.

Zázemie stabilnej, prosperujúcej spoločnosti, ktorá vie oceniť prístup a ochotu svojich zamestnancov podať očakávaný výkon.
Okrem prepracovaného systému bonusov a odmien podporuje zamestnávateľ mimomzdové aktivity zamerané na posilnenie lojálnosti a kolegiality zamestnancov.

Ďakujeme za každú reakciu a prejavenú dôveru. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica