Pridať inzerát

Elektromechanik strojov a zariadení

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 500 EUR/mesiacod 850 - 1500€ brutto v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Elektromechanik strojov a zariadení.

• Práca v 3-zmennej prevádzke.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je popredným svetovým výrobcom klzných ložísk s kovovými polymérmi, tuhými polymérmi a vláknami. Poskytuje vysokovýkonné ložiskové riešenia v oblastiach leteckého priemyslu, poľnohospodárstva, automobilového priemyslu, hydrauliky a kompresorov, energetiky, všeobecného priemyslu, a pod. Produkty spoločnosti sú určené pre rôzne segmenty a aplikácie vďaka ich schopnosti pracovať aj v najnáročnejších podmienkach.

Pracovnou náplňou Elektromechanika strojov a zariadení na oddelení údržby je analyzovanie elektromechanických, mechanických a pneumatických porúch na strojných zariadeniach (automaty, poloautomaty, vstrekolisy) s cieľom identifikácie príčin ich vzniku a uskutočňovania opráv výmenou chybných komponentov za nové, prípadne samotnou zmenou nastavenia stroja.

Medzi typické činnosti Elektromechanika na tejto pozícii patrí:

• Vykonávanie preventívnej prediktívnej a bežnej údržby
• Údržba budovy
• Opravy elektro rozvodov v rámci svojej spôsobilosti
• Navrhovanie postupov opráv, vedenie dokumentácie v systéme preventívnej údržby a TPM

Počas adaptácie Vám vedúci údržby a skúsenejší kolegovia, poskytnú všetku potrebnú podporu a zaškolenie. Preto si na tejto pozícii vieme predstaviť nielen kandidátov so skúsenosťami v tejto oblasti, ale aj juniorskými kandidátmi s potrebnými teoretickými znalosťami, ktorý sa k danej pozícii vie postaviť ako ku výzve.

Hľadáme Elektromechanika strojov a zariadení ktorý:

• má elektrotechnické vzdelanie, platné oprávnenie § 21, 22 .(Náš klient poskytne vybranému kandidátovi školenia prostredníctvom, ktorých si môže zvýšiť odbornú kvalifikáciu v zmysle vyhl. MPSVaR SR č. 508/ 2009; )
• má aspoň základné znalosti z automatizácie;
• je ochotný pracovať v 3 zmennej prevádzke;
• Skúsenosť s programovaním v riadiacom systéme Simatic S7 výhodou;
• Znalosti z oblasti plastárskej výroby, údržby vítané;

• práca pre spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom odbore;
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• odborný a osobný rozvoj prostredníctvom školení a kurzov;
• príspevok do DDS 3% z hrubej mzdy;
• príspevok na dopravu 0,03€ na km;
• 3 dni plateného voľna navyše;
• katalógový program, pracovné oblečenie;
• platená 10 min prestávka;
• zľavy u vybraných partnerov v Martine (Hotel Turiec - wellness, ARENA centrum,
UVEA lekáreň a klinika) ;
• narodeninový program;
• mimoriadne prémie v prípade náročnej opravy;

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je popredným svetovým výrobcom klzných ložísk s kovovými polymérmi, tuhými polymérmi a vláknami.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, komunikatívnosť a zmysel pre tímovú prácu
Prax v odbore
Znalosti z oblasti plastárskej výroby, údržby vítané

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kapitulská 313/12
97401 Banská Bystrica 1