Pridať inzerát

Vedúci zmeny/ Shiftleader

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.plus príplatky - ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu. Jedná sa o prácu na živnosť.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje, riadi a kontroluje team kontrolórov kvality
- je povinný oboznámiť seba aj podriadených pracovníkov s platnými pracovnými postupmi a smernicami a overiť si, či ich podriadený pracovníci správne chápu a riadia sa nimi
- zabezpečuje komunikáciu s technikmi a inžiniermi
- pracuje sa v trojzmennej prevádzke
- komunikuje a spolupracuje s nadriadenými pracovníkmi pri preberaní a plnení úloh a vypomáha pri príprave dokumentácie potrebnej k daným úlohám
- podľa aktuálnej situácie fyzicky vykonáva inšpekciu dielov resp. iné činnosti na základe pokynov nadriadeného v súlade so súvisiacimi pracovnými postupmi
- zodpovedá za dodržiavanie Smerníc, Pracovných inštrukcií a Interných zásad podriadených pracovníkov
- kontroluje a zodpovedá za správnosť a úplnosť administratívy súvisiacej s vykonávanými činnosťami

Budú predstavené na osobnom pohovore.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- flexibilita
- schopnosť viesť ľudí
- skúsenosti dosiahnuté v oblasti výroby sú výhodou
- prax vo vedení a riadení tímu
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.

Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality

Adresa spoločnosti

Murgašova 2
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
Tel.: +421911432456
E-mail: poslať životopis