Pridať inzerát

Servisný technik

Trifid Automation, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hladáme kolegu s programovacími zručnostami pre zabezpečenie servisných činností Vision Systémov, priemyselných meracích zariadení a zariadení na kontrolu kvality so znalosťou Cognex - Vision Pro s miestom výkonu práce u zákazníka v Malackách.
Práca na rannej zmene v pracovné dni 6:00-14:00.

Notebook
Mobilný telefón z predplateným paušálom aj na súkromné využitie
Možnosť učiť sa od najlepších v odvetví,
Školenia pre systémy Cognex,

Pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku emailom na adresu:
juraj.schmidt@trifidautomation.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, strojové videnie, programovanie,

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Visual Basic - základy
Vision Pro- Cognex - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Machine Vision
1

Schopnosť a ochota hľadať optimálne riešenia problémov, tažiť z nadobudnutých vedomostí
Základy elektroniky
Manuálne zručnosti
Základy automatizácie

Firma Trifid Automation s.r.o. dodáva kontrolné Poka-Yoke (chybám odolné) pracoviská a meracie systémy s maximálnym využitím Machine Vision.
Vytvárame a programujeme automatizované riadiace systémy operátorských stanovíšť a strojov vo výrobe. Dodali sme už radu skenovacích pracovísk pre kontrolu kvality a kompletnosti vyrábaných dielov do viacerých krajín sveta.
Zameriavame sa hlavne na segment automobilového priemyslu, ale i na drevársky, strojársky, potravinársky, ako i gumárenský priemysel.Sme špecialisti na kamerové systémy Cognex, Halcon,Keyence, MII, Basler a iné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trifid Automation, s.r.o.
Zochova 4
811 03 Bratislava