Pridať inzerát

Konštruktér zdvíhacích zariadení (výťahy)

TREVA, s.r.o.

  • Miesto práce: Hálova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacKoncoročné odmeny, stravné lístky, 13. plat, atď.
  • Termín nástupu: September 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je hľadáš zaujímavú kreatívnu prácu v super kolektíve kde bude môcť naplno využiť všetky konštruktérske predstavy radi ťa privítame u nás.

Práca pozostáva hlavne, avšak nie len:
- návrhu konštrukcii výťahov a výťahových šácht (všetko v 3D pomocou SOLID Works)
- navrhujeme rôzne výťahy, od malých osobných až po niekoľko tonové výťahy a rýchlovýťahy
- návrh zlepšení / vývoj efektívnejších produktov
- tvorba výkresovej dokumentácie a dodanie podkladov do výroby
- konzultácia a následná kontrola s výrobou

Odmenou bude nie len adekvátne platové ohodnotenie ale hlavne férový prístup s mladými
ľuďmi v kolektíve.

Okrem toho práca ponúka aj nasledovné:
- firemný hardware a software podľa želania
- káva, cukríky a pod. súčasťou firemnej politiky
- atraktívna práca, ktorá prináša stále nové výzvy
- práca v mladom kolektíve
- možnosť čiastočne pracovať na home office
- záruka práce v stabilnej spoločnosti, ktorá je najväčšou Slovenskou spoločnosťou zaoberajúcou sa rekonštrukciami a výmenami výťahov
- multisport karta
- koncoročné odmeny
- teambuldingy
- možnosť sa podieľať na návrhoch a zlepšení pri smerovaní firmy (radi si vypočujeme všetky názory aj tie kritické aj tie pochvalné)
- mnoho ďalších výhod ako príspevky pri narodení dieťaťa, skrátené piatky, pružný prac. čas, prehodnocovanie plat. podmienok sú samozrejmosťou

Prosíme o zasielanie životopisov, pričom v prvom kole vyberieme niekoľko uchádzačov s ktorými budeme mať pohovor aj s modelovou situáciou problémov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Snažíme sa ako firma o férový prístup a rovnaký aj očakávame, to znamená, že hľadáme spoľahlivého, zodpovedného a dochvíľneho spolupracovníka, ktorý chce vidieť reálne výsledky svojej práce. Dôležité je vedieť pracovať so softwarom na požadovanej úrovni a samostatne myslieť.

- Praktické skúsenosti z konštrukcie stroj. výrobkov a stroj. technológií,
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je výhodou
- Technické myslenie,
- Samostatnosť,
- Zodpovednosť a spoľahlivosť,
- Flexibilita.

MONTÁŽ VÝŤAHOV, SERVIS VÝŤAHOV A REVÍZIE VÝŤAHOV
Sme najväčšia Slovenská výťahárska spoločnosť pozostávajúca z ambicióznych mladých ľudí, ktorá vytvára jedinečný produkt. Naše pôsobisko rozširujeme postupne po celom Slovensku a dodávame produkty aj pre klientov v zahraničí. Našim cieľom je dodať zákazníkovi niečo čo nikde inde na Slovensku nekúpia a zároveň mať aj férový prístup a komunikáciu. V servise máme viac ako 1 000 výťahov, ročne zrekonštruujeme viac ako 150 výťahov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov