Pridať inzerát

Lakýrnik/lakovač

TRENS SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: TRENS SK, a.s., Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 15 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na danej pozícii vykonáva nasledovné pracovné činnosti:
• tmelenie, natieranie, brúsenie nerovnosti povrchu lakovaných plôch, podbrúsenie, leštenie, odmasťovanie, olepovanie, striekanie, základovanie a gitovanie
• pokrývanie povrchu výrobkov a konštrukcií náterovými hmotami, natieraním a striekaním s vysokou presnosťou
• miešanie a tónovanie farieb lakov
• manipulácia s bremenami (nakladanie a skladanie), viazanie bremien
• ovládanie elektrického mostového žeriavu zdola (žeriavnik Al).

• stabilná pracovná pozícia
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň, bufet
• narodeninový darček
• odmeny pri pracovných jubileách
• dni zdravia

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

• manuálna zručnosť a praktické myslenie
• zmysel pre detail a precíznosť
• samostatnosť

Spoločnosť TRENS SK je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov