Pridať inzerát

Predajca náhradných dielov

TRENS SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Súvoz, Trenčín-Kubrá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijíma a vybavuje zákaznícke objednávky a otázky týkajúce sa náhradných dielov na nemecky hovoriacich teritóriách,
- odporúča doplnkové alebo alternatívne výrobky či služby tak, aby sa vyhovelo potrebám zákazníkov a kompletne rieši požiadavku klienta v súlade so stanovenými postupmi,
- podáva informácie o dostupnosti náhradných dielov, požadovaného tovaru a cenách v zmysle zákazníckeho servisu,
- vykonáva fakturáciu, vystavuje expedičné doklady a poskytuje podklady pre vystavenie colných dokladov,
- zabezpečuje dopravu náhradných dielov podľa dohovorených dodacích podmienok,
- poskytuje odborné poradenstvo spojené s predajom náhradných dielov,
- zodpovedá za poskytnutie dôsledného, profesionálneho a úplného zákazníckeho servisu – primeranej podpory a pomoci.

• stabilná pracovná pozícia
• pružný pracovný čas
• odmeny pri pracovných jubileách
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň, bufet
• príspevok na rekreáciu v zmysle platnej legislatívy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky doručené životopisy posúdime a následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- anglický jazyk výhodou.

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 90% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov