Pridať inzerát

Sekretárka riaditeľov

TRENS SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac- mzda sa skladá zo základu 678,58 € + prémia vo výške 40 %
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie dennej agendy
- zabezpečenie pracovných ciest domácich a zahraničných
- riadenie kompletnej dokumentácie riaditeľov
- vykonávanie rôznych kancelárskych a sekretárskych úloh vyžadujúcich znalosť organizácie, programov a postupov vzťahujúcich sa ku každodennej prevádzke kancelárie

• stabilná pracovná pozícia
• pružný pracovný čas
• odmeny pri pracovných jubileách
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň, bufet
• príspevok na rekreáciu v zmysle platnej legislatívy

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- precíznosť
- dôslednosť
- komunikatívnosť
- vysoká miera spôsobilosti písomnej formulácie

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 90% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Súvoz 1
911 32 Trenčín