Pridať inzerát

Contract Manager

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zmluvná podpora pre klienta v koordinácii s projektovým manažérom
  • Zodpovednosť za stratégiu riadenia pohľadávok, vrátane zahájenia a vyjednávania nárokov
  • Poradenstvo v rámci projektu alebo riadenia výstavby v súvislosti s dodatočnými nárokmi alebo pri obrane proti nim
  • Komplexná podpora projektovému tímu v zaisťovaní dokumentov a záznamov vedených za účelom zmluvných požiadaviek
  • Príprava, zjednávanie a vydávanie zmien v zmluvách a zmenových listoch
  • Zaistenie všetkej relevantnej dokumentácie potrebnej pre zmluvu
  • Analýza stavebných zmlúv
  • Analýza a riadenie zmluvných rizík
  • Podpora projektového tímu na stavbe v súvislosti so zmenami, predĺžením doby výstavby, porušením stavebných procesov a pod.

  • Mzda od 2500 € btto / mesačne (finálna suma závisí od skúseností uchádzača)
  • Zázemie v úspešnej stavebnej skupiny s medzinárodným pôsobením
  • Odmeňovanie na základe výkonnosti na ročnej báze
  • Každoročná valorizácia mzdy
  • Flexibilný pracovný čas
  • 1x týždenne (piatok) skrátená pracovná doba
  • Podnikový manažment zdravia (MultiSport karta, Dni zdravia, atď.)
  • Jazykové kurzy
  • Vzdelávací program formou tzv. Koncernovej akadémie: workshopy a školenia zamerané na rozvoj hard a soft skills
  • Stravovanie vo firemnej kantíne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

  • VŠ vzdelanie II. stupňa v oblasti stavebníctva
  • Min. 3 - 5 rokov prax v stavebníctve, so zameraním sa na pozemné a dopravné stavby
  • Znalosť stavebného zmluvného práva alebo stavebnej prípravy
  • Skúsenosti so zmluvnými štandardmi FIDIC
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov