Pridať inzerát

Subsidiary Business Analyst

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád analyzovanie dát a chceš, aby tvoje analýzy bral niekto vážne?
Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje softvérovým riešeniam aktuálne hľadáme finančno-obchodného analytika, ktorý bude podpora pri rozhodovaní o dôležitých obchodoch danej spoločnosti.
Tvojou náplňou práce bude najmä:
- podpora obchodného plánovania
- analýzy trhu a konkurencie
- finančné prognózy
- mesačné reporty
- účasť na strategických rozhodnutiach
- ad hoc analýzy
Spolupracovať budeš najmä s obchodnými a finančnými tímami z celého sveta. Vítaná je iniciatíva a nové nápady.

Mzda: 1600€ btt / mesiac
Ročný bonus do výšky 10% ročnej mzdy
Finančný príspevok na rôzne aktivity a produkty
Dovolenka nad rámec zákona
10 sick days
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť
Jazykové kurzy
Medzinárodné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej práce formou HO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Základné praktické skúseností v oblasti finančného plánovania a analýz, alebo v oblasti obchodného poradenstva.
Skúsenosti s vytváraním finančných plánov a správ.
Silné finančné a analytické schopnosti.
Plynulý anglický jazyk (každodenná komunikácia).
Dobré komunikačné zručnosti.
Presnosť, zodpovednosť, proaktivita.
Záľuba v technológiách.
Flexibilita a schopnosť usporiadať si priority.

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov