Pridať inzerát

Účtovník/čka

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie podvojného účtovníctva a účtovnej agendy
  • Každodenná úzka spolupráca s hlavnou účtovníčkou
  • Príprava podkladov na vypracovanie miezd a DPH
  • Príprava podkladov pre spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
  • Nahlasovanie do sociálnej a zdravotnej poisťovne
  • Sledovanie priebehu platieb a zasielanie upomienok
  • Príprava rôznych pravidelných i príležitostných reportov pre vedenie spoločnosti a Štatistický úrad
  • Vedenie pokladne
  • Fakturácia
  • Spracovávanie daňových priznaní

  • Základná zložka mzdy od 1000 - 2000 EUR btto/mesačne
  • Možnosť práce formou home office (1 až 2 dni v týždni)
  • Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti špedície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Min. 3 ročná prax na obdobnej pozícii podmienkou
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v ekonomickom odbore výhodou
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
  • Skúsenosť s BMD, alebo iným ekonomickým programom (MRP, Pohoda, Money S4) podmienkou

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov