Baví ťa vzdelávanie a manažovanie? Poď robiť skilling project managera pre medzinárodnú spoločnosť.

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je jeden z najväčších hráčov v IT sektore hľadáme projektového manažéra pre vzdelávanie. Tvojou hlavnou úlohou bude:
Tvorba, vedenie a realizácia projektu ,,Skilling,, pre Slovensko a Česko
Zapojenie a koordinácia zákazníkov, partnerov a vzdelávacích inštitúcií
Vedenie projektových tímov
Monitorovanie konkurencie

Mzda: 2300€ btt / mesiac
Ročný bonus do výšky 10% ročnej mzdy
Finančný príspevok na rôzne aktivity a produkty
Dovolenka nad rámec zákona
10 sick days
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť
Jazykové kurzy
Medzinárodné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej práce formou HO

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s oblasťou vzdelávania (interne či externe - zákazníci alebo partnerské firmy) je podmienkou
Minimálne 2 roky skúsenosti s projekt manažmentom
Angličtina na komunikatívnej úrovni (dennodenná komunikácia)
Práca s dátami (najmä ich spracovanie, pochopenie a interpretácia) - výhodou
Organizačné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov