Pridať inzerát

Pracovník montáže elektrorozvádzačov

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 990 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prevzatie elektrorozvádzača, vodičov a káblových zväzkov
  • vizuálna kontrola elektrorozvádzača podľa výrobného štandardu (kontrola uchytenia, farby, typ, prípadné poškodenie....)
  • osadenie komponentov do elektrorozvádzača
  • mechanická úprava montážnej platne a elektrorozvádzača podľa výrobnej dokumentácie
  • zapojenie a vyviazanie vodičov a káblových zväzkov do komponentov
  • osadenie, zapojenie klimatizácie a hlavného vypínača
  • zakrytovanie káblových kanálov
  • spájanie rozvádzačov

  • mzda je od 990 € brutto/mesačne ( základná mzda 870 € + 100 € dochádzkový bonus + 20 € poobedný príplatok priemerne - výška závisí od počtu hodín v poobednej zmene, 0,40 €/hodina )
  • 13. a 14. plat vo výške 30 % základnej mzdy
  • ročná odmena ( závisí od hospodárskeho výsledku spoločnosti )
  • bonus za lojalitu ( po odpracovaní 2 rokov v spoločnosti, Vám bude mesačne vyplácaný bonus )
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u poskytovateľov rôznych služieb
  • stravná jednotka 4,50 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca na 2 zmeny ( ranná zmena od 6:00 do 14:00/poobedná zmena od 14:00 do 22:00 )
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • nadstavbové, vyššie odborné vzdelanie
  • čítanie výkresovej dokumentácie
  • § 21 výhodou, respektíve skúsenosti v danej oblasti

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov