Pridať inzerát

Receptionist / Researcher

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
  • Evidencia a spracovanie prijatej a odoslanej pošty
  • Archivácia osobných zložiek
  • Podpora chodu kancelárie
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požadovaných kritérií
  • Práca s pracovnými portálmi a internou databázou
  • Inzercia pracovných ponúk
  • Organizácia osobných pohovorov a stretnutí
Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj ma kontaktovať zaslaním svojho CV.

  • Mzda 5€ / hod. (zmluva sa uzatvára formou dohody o brigádnickej práci študenta)
  • Občerstvenie priamo na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

  • Baví ťa komunikácia s ľuďmi a si flexibilná/ý nielen v životopise ale aj v realite?
  • Chceš si privyrobiť popri štúdiu a nabrať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti, ktorá na Slovensku funguje už viac ako 30 rokov?
  • Aktuálne hľadáme do našej bratislavskej pobočky novú posilu na pozíciu Receptionist / Researcher.
  • Môžeš sa tak stať súčasťou značky, ktorá má v HR sfére silné meno. Ako kolegovia sme veľmi nápomocní a atmosféra je u nás priateľská. Keď si nebudeš dať vedieť rady, nemusíš sa báť ozvať - zaučíme, ukážeme, vysvetlíme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

  • Skúsenosti na obdobnej pozícii v personálnej agentúre veľkou výhodou
  • Študent/ka vysokoškolského štúdia (oblasť ľudských zdrojov, psychológie alebo humanitných odborov výhodou)
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Reprezentatívnosť
  • Proaktivita
  • Samostatnosť
  • Precíznosť
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Chuť a ochota učiť sa

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov