Pridať inzerát

Technológ

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 386 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie a vyhodnocovanie technologických postupov vo výrobe
  • Testovanie nových technológií
  • Optimalizácia výrobného procesu
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami a útvarmi spoločnosti pri optimalizácii a zavádzaní nových procesov
  • Pravidelná aktualizácia technologických zmien
  • Nákup náhradných dielov

  • Základná mzda od 1386 € btto / mesačne + osobnostné ohodnotenie (do 20%) + výkonnostné odmeny (do 40%) (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Práca v stabilnej rodinnej spoločnosti
  • Dochádzkový bonus
  • Jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • Príspevok na ubytovanie
  • Príspevok za zlepšovacie návrhy
  • Možnosť práce formou home office
  • Referral bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti v oblasti odpadového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • VŠ vzdelanie v chemickej oblasti
  • Min. 2 ročná skúsenosť na pozícii chemického technológa podmienkou
  • Znalosť anglického jazyka veľkou výhodou
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Aktívny prístup k riešeniu problémov

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov