Pridať inzerát

Privátny bankár

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o vlastnú bankovú klientelu
  • Akvizičná činnosť - oslovovanie nových klientov a následná starostlivosť o nich
  • Vytváranie vlastného portfólia
  • Prezentácia produktov a služieb
  • Účasť na poradách a pravidelný reporting aktivít

  • Práca pre lídra na trhu v oblasti privátneho bankovníctva
  • Možnosť sebarealizácie, odborného a kariérneho rastu
  • Odborné vzdelávanie
  • Neobmedzená horná hranica variabilnej zložky
  • Flexibilná pracovná doba
  • Príspevok do DDS
  • 13. plat
  • Darčekové poukážky
  • MultiSport karta
  • Zľavy u partnerov
  • Sociálne benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Klienta pôsobiaceho v oblasti privátneho bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

  • Prax s akvizičnou činnosťou na obdobnej pozícii - privátny bankár, investičný špecialista a pod.
  • Min. 3 ročná skúsenosť s predajom investičných produktov pre top affluentnú klientelu
  • Aktívna a kontinuálna skúsenosť s prácou s investíciami v bankovom segmente
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov