Pridať inzerát

Pracuj ako operátor výroby s možnosťou zárobku 950€ netto.

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Námestovo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie jednotlivých operácií na linke podľa pracovných inštrukcií,
  • zodpovednosť za kvalitu zabalených výrobkov,
  • zabezpečovanie dokončovacie práce na výrobkoch,
  • správne triedenie a ukladanie dobrých a nevyhovujúcich výrobkov,
  • práca na 2-zmeny alebo 3-zmeny,
  • miesto výkonu práce je Námestovo (areál PUNCH).
  • práca vhodná pre mužov aj pre ženy.

  • základná nástupná mzda 950 € (brutto) a viac,
  • firemná jedáleň s výberom 5 jedál, zimný bonus vo výške 365€,
  • mimoriadna odmena,
  • dochádzkový bonus - v prípade ak spĺňate všetky podmienky,
  • príplatky za zmennosť,
  • stravné lístky a finančný príspevok na stravovanie,
  • prácu v príjemnom pracovnom prostredí s rodinnou atmosférou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Každá šanca na úspech sa zo začiatku tvári ako ťažká práca.

Trenkwalder - sme tu pre Vás už 30 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav,
  • ochota pracovať na zmeny (ranná, poobedná, nočná),
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať.

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov