Pridať inzerát

Strojárenský výrobník alebo galvanizér v Dolnom Kubíne

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Dolný Kubín

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako strojárenský robotník budete :
  • vykonávať základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach,
  • vyrábať motorové ložiská, puzdrá,
  • merať základnými meradlami ( mikrometer, posuvné meradlo),
  • kontrolovať výrobky, resp. polotovary.
Ako galvanizér budete :
  • odvážať hotové výrobky,
  • obsluhovať proces galvanizovania,
  • sledovať hladiny roztokov a kvalitu pogalvanizovaných ložísk,
  • odmasťovať a pasivovať ložiská,
  • mať na starosti pasivačnú linku a prísun ložísk.

  • základná hodinová mzda 5,01 EUR/hod
  • príplatok za prácu v druhej zmenne - 0,24 EUR
  • príplatok za prácu v tretej zmene - 1,79 EUR
  • príplatok za sťažené prostredie - 0,72 EUR
  • nadčasové príplatky
  • po ukončení záučnej doby môže byť priznaný štvrťročný príplatok 1,7 % z hodinovej mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hľadáš si prácu a nevieš kam? Pridaj sa k nám a všetko za teba zariadime !

Požiadavky na zamestnanca

  • dobrý zdravotný stav, manuálna zručnosť, flexibilita,
  • ochota pracovať na viaczmennú prevádzku,
  • vyučenie v technickom obore (strojárska prax, resp. prax v automobilovom priemysle 0,5 - 1 rok)

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov