Pridať inzerát

Servisný technik

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Servis, oprava a údržba čerpadiel betónu (Najmä elektrotechnickej a mechanickej časti. Súčasťou údržby nie je čistenie čerpadla.)
  • Starostlivosť o pridelených zákazníkov
  • Diagnostika a riešenie vzniknutých porúch
  • Vedenie servisného denníka a záznamu o zásahu
  • Účasť na servisných výjazdoch v teréne (60 - 70% počas sezóny)
  • Práca na servisnom oddelení v sídle spoločnosti
  • Komunikácia s materskou spoločnosťou v Nemecku a kolegami
  • Sledovanie stavu náhradných dielov a ich nákup

  • Základná zložka mzdy 1 200 - 2000 € mesačne + variabilná zložka (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúsenosti kandidáta)
  • 13. a 14. plat vyplácaný 2-krát ročne
  • Práca na čistom, technicky moderne vybavenom pracovisku
  • Možno zapožičania si nástrojov zamestnávateľa zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva a stavebného inžinierstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

  • Elektrotechnické vzdelanie podmienkou
  • Praktické skúsenosti s mechanikou a hydraulikou výhodou
  • Znalosť anglického jazyka
  • Technická zručnosť
  • Ochota učiť sa
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Kultivované vystupovanie
  • Kolegialita

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov