Pridať inzerát

Procurement migration administrator

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte niekoľkoročné skúsenosti z procurement oddelenia z medzinárodnej spoločnosti, prípadne poznáte Microsoft systémy? Máme pre Vás zaujímavú interim pozíciu, kde pôjde najmä o:
• začlenenie nových dodávateľov do interných systémov,
• komunikácia s dodávateľmi, ohľadom dodržiavania a plnenia predpisov a postupov,
• otváranie objednávok,
• iniciovanie žiadostí pre IT oddelenie o preskúmanie nákupov softvéru,
• monitorovanie dodávateľov a súvisiacich objednávok a zmlúv, tak aby procesy prebehli včas,
• spolupráca s internými oddeleniami ohľadom vyššie uvedených procesov.

Mzda: od 3500€ btt / mesiac
Možnosť čerpať príspevok na rôzne aktivity a produkty
Dovolenka nad rámec zákona, sick day
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť
Jazykové kurzy
Medzinárodné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej práce formou HO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Niekoľkoročné skúsenosť z procurement oddelení z medzinárodných spoločností.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (denno-denná komunikácia).
Pracovné nasadenie, snaha posúvať veci vpred a včasné dotiahnutie pracovných úloh do úspešného konca.
Práca je na dobu určitú (6-8 mesiacov, jeden konkrétny projekt)

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov