Pridať inzerát

Nákupca

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o zverený okruh produktov a dodávateľov a vedenie všetkých príslušných nákupných aktivít
  • Analýza portfólia a starostlivosť o program zmeny nákupnej ceny produktov
  • Nákupné aktivity, vyjednávanie cien, príprava zmlúv, starostlivosť o dodávateľov
  • Vyjednávanie cien s existujúcimi dodávateľmi
  • Vybudovanie siete alternatívnych dodávateľov - vyhľadávanie a akvizície nových
  • Vyjednávanie platobných a dodávateľských podmienok v spolupráci s nadriadeným
  • Vyjednávanie zmlúv s dodávateľmi v spolupráci s právnym a daňovým oddelením, vedením a nadriadeným
  • Komunikácia s kolegami v rámci koncernu spoločnosti
  • Analýza zvereného portfólia - vývoj nákupných cien a zmien nákupnej ceny produktov
  • Spracovanie a vyhodnocovanie ponúk
  • Dohadovanie poistného skladovania u dodávateľov
  • Navrhovanie hlavných a strategických dodávateľov
  • Návštevy dodávateľov v spolupráci s nadriadeným
  • Riešenie problémov pri dodacích listoch
  • Riešenie kvalitatívnych problémov u dodávateľov v spolupráci s oddelením kvality a produktového manažmentu
  • Riešenie dopravy a problémov pri balení v spolupráci s oddelením logistiky
  • Vyjednávanie cien v rámci trojstranného obchodu v spolupráci s nadriadeným
  • Podpora pre oddelenia dispozícií, produktového manažmentu a KAM
  • Starostlivosť o nákupné ceny, dodávateľov a priebeh reklamácií

  • Základná zložka mzdy od 2300 € brutto / mesačne + variabilná zložka (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Flexibilná pracovná doba
  • Dovolenka navyše (na základe odpracovaných rokov)
  • Odmena za prítomnosť na pracovisku (do výšky jedného mesačného platu)
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príspevok na dochádzanie alebo firemné parkovisko
  • Balík finančných a nefinančných benefitov
  • Balík sociálnych benefitov (narodenie dieťaťa, svadba, narodeniny atď.)
  • Spoločenské a kultúrne akcie
  • Káva a občerstvenie na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodnú spoločnosť zameranú na predaj technického materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Počet rokov praxe

2

  • Min. 3 ročné skúsenosti na pozícii strategického nákupcu vo výrobnej alebo obchodnej spoločnosti
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni (min. B2, ideálne C1)
  • Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru výhodou
  • Skúsenosti s prácou v programe SAP veľkou výhodou
  • Vodičský preukaz
  • Silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Orientácia na cieľ

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov