Pridať inzerát

Priemyselný inžinier

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krupina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za relokáciu montážnych liniek a ich optimalizácia na základe výrobných potrieb
  • Analýza, plánovanie a realizácia výrobných procesov
  • Dokumentácia a vývoj štandardov pre oblasti priemyselného inžinierstva
  • Koordinácia s ostatnými oddeleniami pri nábehu nových výrobkov
  • Dodržiavanie stratégií a plánovania štruktúry závodu
  • Zodpovednosť za plánovanie a realizáciu metódy Kaizen
  • Zastrešenie procesu projektového manažmentu, jeho kontrola a riadenie zmien
  • Participácia na vývoji nových výrobkov

  • Od 1 200 -1400 € brutto mesačne (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúsenosti kandidáta)
  • Variabilná zložka platu na základe osobného hodnotenia a kvality vykonanej práce
  • Náborový bonus
  • Referral bonus
  • Vernostný bonus
  • 2 dni dovolenky navyše
  • Práca v čistom prostredí s modernými technológiami
  • Možnosť participácie na medzinárodných projektoch
  • Podpora vzdelávacích aktivít

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Min. SŠ vzdelanie v strojárskej alebo elektrotechnickej oblasti
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
  • Skúsenosti s metódami Kaizen a Lean výhodou
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na aktívnej úrovni
  • Ochota učiť sa
  • Zodpovednosť
  • Tímová orientácia

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov