Pridať inzerát

Navíjač cievok s ubytovaním

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,56 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • navíjanie cievok pre transformátory podľa technickej dokumentácie
  • obsluha strojov na navíjanie nízkonapäťových / vysokonapäťových cievok
  • práca na zmeny

  • hodinová mzda 5,56€/h spolu s variabilnou zložkou mzdy a príplatkami až 1250€ /mesiac
  • práca priamo v kmeňovom stave klienta
  • možnosť ubytovania ( príspevok zamestnanca 20€ )
  • gastro lístky/ finančný príspevok na stravu 4,5€
  • možnosť odborného vzdelania ( žeriavnicky alebo kurz viazania bremien na náklady zamestnávateľa)
  • zázemie stabilnej spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • technické a logické myslenie
  • aspoň základná znalosť čítania výkresov
  • vzdelanie technického smeru výhodou nie podmienka
  • žeriavnický preukaz, preukaz viazača bremien výhoda nie podmienka

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov