Pridať inzerát

Technik uvedenia strojov do prevádzky

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 210 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedenie elektriky do prevádzky
  • Prečítanie schém zapojenia.
  • Manipulácia s elektrickými prípojkami ( spájkovanie, skúška káblov vysokého napätia,...).
  • Číselné sústavy (šestnástková, osmičková, desiatková).
  • Testovanie strojov podľa montážneho návodu a skúšobného protokolu, prvé uvedenie stroja do prevádzky.
  • Testovanie špeciálnych riadení podľa želaní zákazníka (softvér, hardvér).
  • Nastavenie meracích senzorov (tlak, množstvo, dráha ...).
  • Vyhľadávanie chýb a odstraňovanie podľa plánu elektriky.
  • Rozpoznanie chýb softvéru a montáže elektriky.
Testovanie funkčností - Mechanika a hydraulika
  • Testovanie stroja podľa montážneho návodu a skúšobného protokolu.
  • Meranie paralelnosti dosiek.
  • Kontrola a odstránenie nájdených chýb v hydraulike a pneumatike.
  • Nastavenie tlakových nastavovacích ventilov, redukčných ventilov
  • Vizuálna kontrola tesnosti po trvalom chode.
  • Montáž plechov na ochranu proti hluku.
  • Označenie hydraulických komponentov podľa plánu hydrauliky.
  • Nastavenie proporcionálnych ventilov tlaku a množstva.
  • Nastavenie regulačných čerpadiel.

  • mzda je od 1110 € brutto/mesačne + dochádzkový bonus 100 € ( výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností )
  • 13. a 14 plat vo výške 30% základnej mzdy
  • ročná odmena ( viazaná je na hospodársky výsledok spoločnosti )
  • bonus za lojalitu ( po odpracovaní 2 rokov v spoločnosti, Vám bude vyplácaný mesačný bonus )
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • stravná jednotka 3,83 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • nadstavbové, vyššie odborné vzdelanie
  • strojárske, elektrotechnické zameranie
  • čítanie výkresovej dokumentácie
  • práca na 1 zmenu ( pri náraste výroby 2 zmeny )
  • § 22
  • výhodou je skúsenosti so zavádzaním strojov do prevádzky ( vstrekolisy )

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov