Pridať inzerát

Inžinier pre testovacie zariadenia

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ilava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávanie pracovných postupov pre testovanie a technickej dokumentácie prevádzky testovacích zariadení
  • Aktualizácia testovacích programov a zariadení podľa požiadaviek zákazníka a požiadaviek výrobného procesu
  • Zaškoľovanie systémových technikov za účelom preventívnej a reaktívnej údržby
  • Aktualizácia stavu zverených testovacích zariadení a návrh nápravných opatrení
  • Komunikácia s dodávateľmi ohľadom nových zariadení
  • Poskytovanie technických informácií a preberanie zariadenia od dodávateľa
  • Zavádzanie nových výrobkov a zariadení do testovacieho procesu
  • Spolupráca s projektovým tímom
  • Tvorba a riadenie pracovných inštrukcií pre testovacie zariadenia
  • Validácia kvality dodávaných zariadení, dokumentácia výsledkov a predkladanie na schválenie
  • Evidovanie testovacích zariadení podľa interných postupov

  • Mzda od 1300 € brutto / mesačne (finálna výška závisí od skúseností uchádzača)
  • Účasť na jazykových kurzoch
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Účasť na firemných večierkoch, športových dňoch, rodinných dňoch a podobne
  • Príspevok na DDS
  • Možnosť využívania krytej plavárne
  • Každoročná valorizácia platu
  • Pružný pracovný čas
  • Mladý kolektív a otvorená komunikácia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti elektrotechnickej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ elektrotechnické vzdelanie
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Aktívna elektrotechnická vyhláška 508/2008 Z.z. - § 21 a vyššie
  • Znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka podmienkou
  • Technické a logické myslenie
  • Čítanie technickej dokumentácie a elektrotechnických schém

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov