Pridať inzerát

Rozpočtár / Kalkulant

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávanie rozpočtov a cenových kalkulácií
  • Kompletizácia všetkých vstupných údajov pre tvorbu nákladových rozpočtov
  • Tvorba a spracovanie výslednej cenovej ponuky na základe podkladov
  • Prieskum cien stavebného materiálu na trhu a tvorba porovnávajúcich tabuliek
  • Tvorba zmenových listov a dohľad nad ich odsúhlasovaním
  • Analýza čiastkových údajov vstupujúcich do konečnej hodnoty nákladov
  • Výber a komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
  • Kontrola nákladov pred, počas a po realizácii projektov
  • Účasť na kontrolných stavebných dňoch
  • Úzka spolupráca s majiteľom a stavbyvedúcimi

  • Základná mzda 1600 € btto/mesačne + variabilná zložka
  • 13. plat
  • Stravné lístky v hodnote 5,20 €
  • Pružná pracovná doba
  • Spoločenské a športové firemné akcie
  • Príspevok na dopravu
  • Ostatné benefity budú prezentované počas osobného stretnutia a sú predmetom individuálnej dohody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne ročná prax na pozícii Kalkulanta / Rozpočtára
  • Praktická znalosť programov Cenkros a AutoCAD
  • Zodpovednosť
  • Komunikatívnosť
  • Analytické myslenie

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov